Į pradžią
Paieška
Svetainės medis
Rašyti laišką
Spausdinimo versija
Į titulinį
Ginti. Saugoti. Padėti.

Kauno pareigūnai sulaikė kanapių „derlių“ nuiminėjančius asmenis (video)

2017-06-23

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdyboje (toliau - Kauno apskr. VPK KP ONTV) atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto kanapių auginimo ir neteisėto disponavimo labai dideliu narkotinių ar psichotropinių medžiagų kiekiu turint tikslą jas platinti.

Tikrindami turimą surinktą žvalgybinę informaciją, praėjusią savaitę, birželio 16 d., Kauno apskr. VPK KP ONTV pareigūnai Marijampolės rajone, Gudelių seniūnijoje esančios sodybos pagalbinėse patalpose, aptiko ne tik itin didelį kiekį galimai augalinės kilmės narkotinės medžiagos kanapių, bet ir visą jų auginimo laboratoriją, džiovinimui ir apdirbimui skirtą įrangą.

Pareigūnai toje pačioje sodyboje taip pat aptiko ir pačiame darbo įkarštyje sulaikė asmenis, kurie tuo metu nuiminėjo kanapių „derlių". Iš viso sulaikyti ir įtarimai pareikšti penkiems asmenims. Marijampolės apskrities gyventojui, gimusiam 1978 m., paskirta griežčiausia kardomoji priemonė - suėmimas trims mėnesiams, dar dviems tos pačios apskrities gyventojams, gimusiems 1984 m. ir 1987 m., paskirtas suėmimas dešimčiai dienų. Sulaikytam Kauno miesto gyventojui, gimusiam 1978 m., paskirtas suėmimas dviems mėnesiams. Taip pat sodyboje pareigūnai sulaikė ir moterį, gimusią 1978 m. Šiai Marijampolės apskrities gyventojai paskirta kardomoji priemonė - rašytinis pasižadėjimas neišvykti.

Už tai pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 260 str. 3 d. ir 265 str. 1 d. asmenims gresia laivės atėmimas iki penkiolikos metų.

Tyrimą kontroliuoja ir organizuoja Kauno apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorai.

Kauno apskr. VPK informacija
Aktualijos

 

 

 

 

 

 


Šiuo metu informacija teikiama šiais klausimais:
1) migracija (pasai, asmens tapatybės kortelės, užsieniečių teisinė padėtis Lietuvoje);
2) licencijavimas (leidimai laikyti (nešiotis) ginklus fiziniams asmenims, apsaugos darbuotojų pažymėjimai ir kt.);
3) kaip tapti policijos pareigūnu (stojimas į Lietuvos policijos mokyklą ir Mykolo Romerio universitetą).

Virtualus turas apie Lietuvos policiją
Paieška policijos įstaigų naujienose
Nuo
iki
Paieškos žodis:
 
 
 
 
 
 
  
 
 
  
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Biudžetinė įstaiga
Saltoniškių g. 19, LT-08105 Vilnius, Lietuva
Tel. (8 5) 271 9731, faks. (8 5) 271 9978
El. paštas info@policija.lt
PVM mokėtojo kodas Nr. LT100005428413 Duomenys apie Policijos departamentą prie VRM kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188785847
Informacija atnaujinta: 2017-06-26