Į pradžią
Paieška
Svetainės medis
Rašyti laišką
Spausdinimo versija
Į titulinį
Ginti. Saugoti. Padėti.

Joniškio rajono patruliams į ligoninę teko lydėti gimdyvę (video)

2017-06-22

Ankstų vasaros rytą Joniškio rajono policijos komisariato Reagavimo skyriaus vyriausieji patruliai Žilvinas Burkus ir Giedrius Stankus buvo pakeliui į Šiaulius, kai jų ekipažą pavijo lengvasis automobilis ir mirksėdamas šviesomis ėmė stabdyti. Automobilio vairuotojas pareigūnų prašė pagalbos - kuo greičiau juos palydėti iki ligoninės, nes veža netrukus gimdysiančią dukrą.

„Viskas prasidėjo apie 5 val. ryto, tad greitai iš Joniškio išskubėjom į Šiaulius. Pakeliui pamatėme pareigūnų automobilį, paprašėme pagalbos. Pareigūnai į visą situaciją sureagavo labai operatyviai ir palydėjo mus iki Motinos ir vaiko klinikos. 15 - 20 min. važiuojant per miestą tikrai būtumėm sugaišę, nes Šiauliuose prasidėjo intensyvesnis eismas", - pasakoja naujagimio senelis Gintaras Sveikackas.Pareigūnas Giedrius Stankus, prisimena, kad ir jiems patiems netikėta situacija sukėlė daug emocijų: „Bijojom, kad neprasidėtų gimdymas, kad nereikėtų patiems priimti. Nors mes priekyje važiavom su švyturėliais, nerimavome, kad tik laimingai nuvyktume, nes iš galo gimdyvė važiavo paprastame automobilyje, o jo kuris nors kitas automobilis galėjo ir nepraleisti".

„Pirmą kartą teko lydėti gimdyvę. Buvo didelis jaudulys, atsakomybė ir noras kuo greičiau nuvykti", - sako pareigūnas Žilvinas Burkus.

Į ligoninę moteris pristatyta greitai, tad laiku gavo medikų pagalbą ir tą pačią dieną pagimdė sveiką berniuką, kurį pavadino Matu. Tai pirmasis kūdikis šeimoje, tad Matuko mama Agnė Sveikackaitė dėkojo pareigūnams už pagalbą: „stresas buvo labai didelis, nes nesitikėjom, kad taip greitai vaikelis norės pasibelsti į pasaulį. Esu be galo dėkinga, kad mus palydėjo, greitai atsidūrėme klinikoje ir susilaukėme nuostabaus, sveiko kūdikėlio".

Šeimai iš ligoninės sugrįžus į namus juos aplankė pagalbą suteikę pareigūnai - tėveliams padovanojo policijos angelą, kad saugotų visą šeimą ir pliušinį Amsių, kuris, kaip sakė mama, yra pirmasis Matuko žaislas.

Šiaulių apskr. VPK informacija
Aktualijos

 

 

 

 

 

 


Šiuo numeriu teikiama informacija su migracija (pasai, asmens tapatybės kortelės, užsieniečių teisinė padėtis Lietuvoje) ir licencijavimu (leidimai laikyti (nešiotis) ginklus fiziniams asmenims, apsaugos darbuotojų pažymėjimai ir kt.) susijusiais klausimais.

Virtualus turas apie Lietuvos policiją
Paieška Policijos departamento naujienose
Nuo
iki
Paieškos žodis:
 
 
 
 
 
 
  
 
 
  
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Biudžetinė įstaiga
Saltoniškių g. 19, LT-08105 Vilnius, Lietuva
Tel. (8 5) 271 9731, faks. (8 5) 271 9978
El. paštas info@policija.lt
PVM mokėtojo kodas Nr. LT100005428413 Duomenys apie Policijos departamentą prie VRM kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188785847
Informacija atnaujinta: 2017-06-22