Į pradžią
Paieška
Svetainės medis
Rašyti laišką
Spausdinimo versija
Į titulinį
Ginti. Saugoti. Padėti.

Marijampolės policija demaskavo garsių prekių ženklų „platintoją“

2017-06-21

Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos Ekonominių nusikaltimų tyrimo skyriaus  pareigūnai, vykdydami ilgalaikes priemones, 2017-06-18 sulaikė Kauno r. Garliavos m. gyventoją (g. 1990 m.), kuris Marijampolės apskrityje, Kalvarijos miesto turgavietėje, prekiavo dideliais kiekiais drabužių, kurie galimai neturint leidimo buvo pažymėti garsių prekių ženklais, ir gautas pajamas, pardavus minėtą  falsifikuotą produkciją, galimai deklaravo kaip teisėtai gautas pajamas.

Atliekant tyrimą, kratos  buvo atliktos  Kauno bazių prekyvietėje, Kalvarijos turgavietėje, sandėliavimo vietose. Kratų metu buvo paimtas didelis kiekis -  daugiau nei 2000 vnt.   įvairių  daiktų - drabužių, diržų, rankinių, piniginių,  batų, laikrodžių, kepurių, kurie, kaip įtariama,  neturint leidimo, buvo pažymėti daugiau  nei penkiolika  įvairių  garsių prekių ženklais:  „Nike", „Adidas", „Puma", „Emporio Armani", „Gucci", „Guess", „Versace", „Calvin Klein", „Philipp Plein",   "Dolce  Gabbana" ,  "MK Michael Kors", "Fossil", „Chanel" , „Timberland" , „New Balance", „Kenzo" , „Louis Vuiton" ir kt.,  ir pateikti prekybai.

Dalis prekių garsių prekių ženklais buvo pažymimos sandėliavimo vietoje. Jos vėliau buvo pateikiamos į prekybą Kaune prekybos bazėje, Kalvarijos sav. turgavietėje, prekiauta ir internetu.

Sulaikytas  pilietis  praeityje  jau  buvo baustas  keletą kartų kituose Lietuvos miestuose dėl nusikalstamos veikos, numatytos Lietuvos Respublikos baudžiamajame kodekse (toliau - LR BK) 204 str. 2 d. (dėl nedidelio kiekio svetimo prekių ar paslaugų ženklo naudojimo). Šiuo metu tyrimas atliekamas  pagal  LR BK 204 str. 1 d. - dėl  didelio kiekio svetimo prekių ar paslaugų ženklo naudojimo, taip pat pagal LR BK 216 str. 1 d. - dėl nusikalstamu būdu gauto  turto legalizavimo. Už tai gresia atsakomybė - laisvės atėmimas iki septynerių metų.

Marijampolės apskr. VPK informacija
Aktualijos

 

 

 

 

 

 


Šiuo numeriu teikiama informacija su migracija (pasai, asmens tapatybės kortelės, užsieniečių teisinė padėtis Lietuvoje) ir licencijavimu (leidimai laikyti (nešiotis) ginklus fiziniams asmenims, apsaugos darbuotojų pažymėjimai ir kt.) susijusiais klausimais.

Virtualus turas apie Lietuvos policiją
Paieška policijos įstaigų naujienose
Nuo
iki
Paieškos žodis:
 
 
 
 
 
 
  
 
 
  
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Biudžetinė įstaiga
Saltoniškių g. 19, LT-08105 Vilnius, Lietuva
Tel. (8 5) 271 9731, faks. (8 5) 271 9978
El. paštas info@policija.lt
PVM mokėtojo kodas Nr. LT100005428413 Duomenys apie Policijos departamentą prie VRM kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188785847
Informacija atnaujinta: 2017-06-21