Į pradžią
Paieška
Svetainės medis
Rašyti laišką
Spausdinimo versija
Į titulinį
Ginti. Saugoti. Padėti.

Lietuvos ir Suomijos ekspertai padės stiprinti viešąjį saugumą Jordanijoje

2017-06-21
Jordanijos planavimo ir tarptautinio bendradarbiavimo ministerija pranešė, kad Lietuvos ir Suomijos konsorciumui patikėta įgyvendinti Europos Sąjungos Dvynių programos projektą Jordanijos Viešojo saugumo direktorato / Sienų ir apgyvendinimo departamento gebėjimams stiprinti.

Šį pirmą Lietuvos vadovaujamą projektą Pietų kaimynystės regione kartu su partneriais iš Suomijos įgyvendins Policijos departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos ir Valstybinė sienos apsaugos tarnyba. Projekto tikslas – stiprinti Jordanijos viešąjį saugumą užtikrinančios tarnybos gebėjimus strateginio valdymo, žmogiškųjų išteklių valdymo bei vadybos srityse. Projekto komanda konsultuos Jordanijos kolegas rengiant organizacijos vystymo planus bei jų įgyvendinimo metodologijas. Lietuvos ir Suomijos ekspertai padės tobulinti kokybės vadybos ir profesionalios karjeros plėtojimo sistemas, taip pat prisidės kuriant kokybiškas darbuotojų mokymų programas. Beveik dvejų metų trukmės, 1,5 mln. eurų biudžeto projekto administravimą ir finansinį valdymą užtikrins Centrinė projektų valdymo agentūra.

Europos Komisijos finansuojama ES Dvynių programa remia skirtingų šalių giminingų institucijų bendradarbiavimą, stiprina šalių paramos gavėjų administravimo gebėjimus, padeda joms įgyvendinti būtinas reformas. Lietuva šioje ES programoje ekspertinę paramą teikia nuo 2004 m. ir yra laimėjusi 86 ES Dvynių projektų atrankas už daugiau kaip 78,7 milijonus eurų. Rytų kaimynystės šalyse įgyvendinta daugiau kaip 30, o Pietų kaimynystėje – 2 projektai (Egipte). Lietuvos laimėtų ES Dvynių projektų skaičiui išaugus nuo aštuonių 2014 m. iki aštuoniolikos 2016 m., Europos Komisijos duomenimis, Lietuva yra viena sėkmingiausių ES šalių ES Dvynių programoje. Šiemet Lietuvos laimėjimų sąraše jau 8 Dvynių projektai už bendrą 9,6 mln. eurų sumą.

Apie ES Dvynių programą plačiau skaitykite čia.
Aktualijos

 

 

 

 

 

 


Šiuo numeriu teikiama informacija su migracija (pasai, asmens tapatybės kortelės, užsieniečių teisinė padėtis Lietuvoje) ir licencijavimu (leidimai laikyti (nešiotis) ginklus fiziniams asmenims, apsaugos darbuotojų pažymėjimai ir kt.) susijusiais klausimais.

Virtualus turas apie Lietuvos policiją
Paieška Policijos departamento naujienose
Nuo
iki
Paieškos žodis:
 
 
 
 
 
 
  
 
 
  
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Biudžetinė įstaiga
Saltoniškių g. 19, LT-08105 Vilnius, Lietuva
Tel. (8 5) 271 9731, faks. (8 5) 271 9978
El. paštas info@policija.lt
PVM mokėtojo kodas Nr. LT100005428413 Duomenys apie Policijos departamentą prie VRM kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188785847
Informacija atnaujinta: 2017-06-21