Į pradžią
Paieška
Svetainės medis
Rašyti laišką
Spausdinimo versija
Į titulinį
Ginti. Saugoti. Padėti.

Pilietiška ir drąsi moteris sulaikė neblaivų vairuotoją

2017-06-21
Ryžtingi vairuotojos veiksmai padėjo pareigūnams sulaikyti neblaivų vairuotoją ir užkirsti kelią galimai skaudžiai nelaimei.

Birželio 18 – osios vakare, apie 22.30 val. Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai gavo pranešimą apie neblaivų, nuo Svėdasų link Utenos, važiuojantį vairuotoją.

Kaip paaiškėjo vėliau, neblaivų vairuotoją pastebėjo paskui jį važiuojanti kita vairuotoja. Moteris pastebėjusi, kad prieš ją, tą pačia kryptimi važiuojantis automobilis pavojingai manevruoja, apie tai pranešė Bendrajam pagalbos centrui ir  važiavo paskui automobilį. Moteris elgėsi labai ryžtingai – ji ne tik sekė paskui pavojingai važiuojantį automobilį, bet dar signalizavo automobilio šviesomis, siekdama, kad prieš ją važiuojantis automobilis sustotų. Kelio išplatėjime automobiliui sustojus, drąsi moteris sustojo, priėjo prie įtartinai važiavusio automobilio ir atidariusi jo dureles bei nepabūgusi akivaizdžiai neblaivaus vairuotojo, iš užvedimo spynelės ištraukė automobilio raktelius.

Netrukus įvykio vietoje pasirodė ir policijos pareigūnai, kurie sulaikė neblaivų vairuotoją. Utenos apskr. VPK Anykščių r. policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas.
   
Policija dėkoja drąsiai ir ryžtingai moteriai už jos pilietišką poelgį.
 
 
 
 
 
 
 
Utenos apskr. VPK informacija
Aktualijos

 

 

 

 

 

 


Šiuo numeriu teikiama informacija su migracija (pasai, asmens tapatybės kortelės, užsieniečių teisinė padėtis Lietuvoje) ir licencijavimu (leidimai laikyti (nešiotis) ginklus fiziniams asmenims, apsaugos darbuotojų pažymėjimai ir kt.) susijusiais klausimais.

Virtualus turas apie Lietuvos policiją
Paieška Policijos departamento naujienose
Nuo
iki
Paieškos žodis:
 
 
 
 
 
 
  
 
 
  
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Biudžetinė įstaiga
Saltoniškių g. 19, LT-08105 Vilnius, Lietuva
Tel. (8 5) 271 9731, faks. (8 5) 271 9978
El. paštas info@policija.lt
PVM mokėtojo kodas Nr. LT100005428413 Duomenys apie Policijos departamentą prie VRM kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188785847
Informacija atnaujinta: 2017-06-21