Į pradžią
Paieška
Svetainės medis
Rašyti laišką
Spausdinimo versija
Į titulinį
Ginti. Saugoti. Padėti.

Pareiga gelbėti išlieka ir pasibaigus tarnybai

2017-06-20

Birželio 17 d. apie 3 val. Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Veiklos skyriaus tyrėjas Romas Gritė, grįždamas namo po tarnybos Alytaus miesto šventėje, Vingio gatvėje vos išvengė susidūrimo su kitu automobiliu. Gretimoje gatvėje, iš šalutinio kelio, į važiuojamąją dalį staiga įvažiavo automobilis „Opel Vectra". Vien dėl staigios pareigūno reakcijos nelaimės išvengta. Nors pareigūnas po įtemptos darbo dienos ir skubėjo namo, tačiau įtardamas, kad minėto automobilio vairuotojas gali būti neblaivus ir kelti grėsmę aplinkiniams, nutarė jo taip lengvai nepaleisti. Persekiodamas jis bandė skambinti bendruoju pagalbos telefonu, tačiau priešpriešiais pamatė kelių policijos patrulių ekipažą. Pamirksėjęs šviesomis, sustojusiems kolegoms jis aiškiai išdėstė visą situaciją ir tarnyboje esantys pareigūnai ėmėsi tolesnių veiksmų. Žiburio gatvėje sustabdžius patikrinti automobilį „Opel Vectra", paaiškėjo, kad prie vairo sėdintis devyniolikmetis apgirtęs. Jam nustatytas 1.81 promilės alkoholio.

Pažeidėjas sulaikytas ir uždarytas į Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vairavimo esant neblaiviam.

Alytaus apskr. VPK informacija
Aktualijos

 

 

 

 

 

 


Šiuo numeriu teikiama informacija su migracija (pasai, asmens tapatybės kortelės, užsieniečių teisinė padėtis Lietuvoje) ir licencijavimu (leidimai laikyti (nešiotis) ginklus fiziniams asmenims, apsaugos darbuotojų pažymėjimai ir kt.) susijusiais klausimais.

Virtualus turas apie Lietuvos policiją
Paieška Policijos departamento naujienose
Nuo
iki
Paieškos žodis:
 
 
 
 
 
 
  
 
 
  
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Biudžetinė įstaiga
Saltoniškių g. 19, LT-08105 Vilnius, Lietuva
Tel. (8 5) 271 9731, faks. (8 5) 271 9978
El. paštas info@policija.lt
PVM mokėtojo kodas Nr. LT100005428413 Duomenys apie Policijos departamentą prie VRM kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188785847
Informacija atnaujinta: 2017-06-20