Į pradžią
Paieška
Svetainės medis
Rašyti laišką
Spausdinimo versija
Į titulinį
Ginti. Saugoti. Padėti.

Sulaikytas narkotikų pardavėjas

2017-06-16
Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Patrulių rinktinės pareigūnams įkliuvo du jaunuoliai, atvažiavę įsigyti narkotinių medžiagų, ir jas pardavęs vyras.

Birželio 15 d. apie 23.40 val. sostinės Žirmūnų g. du jaunuoliai, pastebėję patruliuojančius pareigūnus, sutriko - vienas jų, kaip vėliau paaiškėjo, dvidešimt dvejų metų jaunuolis iškart mobiliojo ryšio telefonu kažkam parašė žinutę. Pareigūnai, išsiaiškino, kad šie du jaunuoliai, jau apsvaigę nuo narkotinių medžiagų, atvažiavo dar jų nusipirkti.

Jaunuolius (gimusius 1994 m. ir 1995 m.) patruliai sulaikė.

Žirmūnų g. pradžioje pareigūnai pastebėjo automobilį „Audi" ir prie jo stovinčius du įtartinus vyrus. Iš jaunuolių susirašinėjimo žinutėmis patruliai įtarė, kad būtent šie vyrai ir yra narkotinių medžiagų „pardavėjai". Vienas vyras, pastebėjęs uniformuotus pareigūnus, kažką numetė ant žemės. Priėjus arčiau, buvo matyti ant žemės gulintis polietileninis maišelis su neaiškios kilmės medžiaga. Maišelį numetęs vyras (gimęs 1987 m.) paaiškino, kad tai ‒ narkotinė medžiaga „kristalai", kurią įsigijo iš pažįstamo, nutaręs ją platinti ir taip užsidirbti pinigų. Vyras prisipažino, kad ir sulaikytiesiems jaunuoliams ruošėsi parduoti narkotinių medžiagų, kad jų dar turi ir namuose. Dvidešimt devynerių metų vyras reikalavo nuvažiuoti į jo namus, nes nori atiduoti turimas narkotines medžiagas. Patruliai vyro namuose Žirmūnų g. rado ir paėmė hašišo, narkotinės medžiagos „kristalai", du kastetus, priemones narkotinėms medžiagoms vartoti.

Vyras sulaikytas ir pristatytas į policijos komisariatą.
Aktualijos

 

 

 

 

 

 


Šiuo metu informacija teikiama šiais klausimais:
1) migracija (pasai, asmens tapatybės kortelės, užsieniečių teisinė padėtis Lietuvoje);
2) licencijavimas (leidimai laikyti (nešiotis) ginklus fiziniams asmenims, apsaugos darbuotojų pažymėjimai ir kt.);
3) kaip tapti policijos pareigūnu (stojimas į Lietuvos policijos mokyklą ir Mykolo Romerio universitetą).

Virtualus turas apie Lietuvos policiją
Paieška policijos įstaigų naujienose
Nuo
iki
Paieškos žodis:
 
 
 
 
 
 
  
 
 
  
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Biudžetinė įstaiga
Saltoniškių g. 19, LT-08105 Vilnius, Lietuva
Tel. (8 5) 271 9731, faks. (8 5) 271 9978
El. paštas info@policija.lt
PVM mokėtojo kodas Nr. LT100005428413 Duomenys apie Policijos departamentą prie VRM kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188785847
Informacija atnaujinta: 2017-06-16