Į pradžią
Paieška
Svetainės medis
Rašyti laišką
Spausdinimo versija
Į titulinį
Ginti. Saugoti. Padėti.

Policinės priemonės – taboro prieigose

2017-06-15
Birželio 13-14 d. Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus miesto antrojo policijos komisariato pareigūnai vykdė policines priemones taboro prieigose.

Birželio 13 d. Eišiškių ir Metalo g. sankryžoje sustabdyto automobilio vairuotojas policijai gerai žinomas asmuo, už atlygį nuolat vežantis narkomanus į taborą įsigyti narkotin medžiagų. Automobilyje buvo taip pat pareigūnams gerai žinoma narkomanė, kuri tam, kad įsigytų narkotin medžiagų prekiauja savo kūnu. Keleivės rankose buvo du folijos lankstinukai su narkotine medžiaga, kurias, pasak jos, ką tik įsigijo tabore. Kadangi pareigūnai operatyviai sureagavo, moteris narkotikų nespėjo išmesti ar paslėpti.

Eišiškių ir Dariaus ir Girėno g. sankryžoje buvo sustabdytas automobilis „Mercedes Benz", kuriame važiavęs narkomanas, pats to nesuvokdamas, „užsidirbo" baudžiamąją bylą - kartu važiavusiam keleiviui pardavė narkotinių medžiagų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 260 str.). Pas automobilio keleivius rasti trys folijos lankstinukai su narkotinėmis medžiagomis.

Birželio 14 d. Naujininkų g. Vilniaus miesto antrojo policijos komisariato pareigūnai sustabdė policijai gerai žinomą taksi automobilį. Taksi važiavo anksčiau teista, prostitucija besiverčianti narkomanė. Policijos komisariate nustatyta, kad sulaikytoji savo lytiniuose organuose slėpė narkotines medžiagas. Pabendravus su sulaikytąja, paaiškėjo, kad moteris turi du vaikus nepilnametės dukros globa paskirta močiutei, o prieš mėnesį gimusi mergytė šiuo metu yra ligoninėje, moteris jos auginti nenori ir negali dėl priklausomybės narkotikams. Mergaitės likimas yra sprendžiamas, bet mama, jei savo gyvenimo būdo nepakeis, jos auginti negalės. Minėto taksi vairuotojui pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl lenkimo vartoti narkotines ar psichotropines medžiagas (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 264 str.) ir neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 264 str.), moteriai teks atsakyti už neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 259 str.).


Vilniaus apskr. VPK informacija
Aktualijos

 

 

 

 

 

 


Šiuo metu informacija teikiama šiais klausimais:
1) migracija (pasai, asmens tapatybės kortelės, užsieniečių teisinė padėtis Lietuvoje);
2) licencijavimas (leidimai laikyti (nešiotis) ginklus fiziniams asmenims, apsaugos darbuotojų pažymėjimai ir kt.);
3) kaip tapti policijos pareigūnu (stojimas į Lietuvos policijos mokyklą ir Mykolo Romerio universitetą).

Virtualus turas apie Lietuvos policiją
Paieška policijos įstaigų naujienose
Nuo
iki
Paieškos žodis:
 
 
 
 
 
 
  
 
 
  
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Biudžetinė įstaiga
Saltoniškių g. 19, LT-08105 Vilnius, Lietuva
Tel. (8 5) 271 9731, faks. (8 5) 271 9978
El. paštas info@policija.lt
PVM mokėtojo kodas Nr. LT100005428413 Duomenys apie Policijos departamentą prie VRM kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188785847
Informacija atnaujinta: 2017-06-15