Į pradžią
Paieška
Svetainės medis
Rašyti laišką
Spausdinimo versija
Į titulinį
Ginti. Saugoti. Padėti.

Sulaikytas vyras, įtariamas plėšimu, vagystėmis

2017-06-14
Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus miesto antrojo policijos komisariato pareigūnai kartu su kolegomis sulaikė vyrą, įtariamą plėšimu, vagystėmis.

Birželio 8 d. d. apie 8.30 val. Vilniuje, Liepkalnio g., degalinėje, šis vyras nuo prekystalio paėmė ir iš pardavėjos rankų išplėšė šešis pakelius cigarečių ir nesumokėjęs pabėgo.

Birželio 12 d. apie 14 val. Vilniuje, Rodūnios kelias g., jis, bandydamas išlupti parduotuvės kasą, trenkė pardavėjai per rankas ir, pavogęs penkis pakelius cigarečių, pasišalino.

Birželio 13 d. Vilniaus miesto antrojo policijos komisariato pareigūnai kartu su kolegomis iš Viešosios tvarkos valdybos Mobiliosios kuopos ir Kriminalinės policijos žvalgybos valdybos sulaikė A. S. (gimusį 1986 m.), įtariamą plėšimu ir atvira vagyste. Įtariamasis uždarytas į areštinę.

Įtariamasis yra anksčiau teistas už panašius nusikaltimus, taip pat dėl auksinių grandinėlių nuo kaklo vagysčių. Šis vyras rugsėjo mėnesį paleistas iš įkalinimo įstaigos, tačiau į savo gimtąjį miestą Visaginą negrįžo, nusikalstamą veiklą tęsė sostinėje.

Policijos pareigūnai prašo asmenų, nukentėjusiųjų nuo šio įtariamojo, kreiptis į Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus miesto antrojo policijos komisariato 2-ojo veiklos skyriaus vyriausiąjį tyrėją Andrių Rainatą tel. (8 5) 271 6619, el. p. andrius.rainatas@policija.lt arba paskambinti bendruoju pagalbos telefonu 112.

Vilniaus apskr. VPK informacija
Aktualijos

 

 

 

 

 

 


Šiuo metu informacija teikiama šiais klausimais:
1) migracija (pasai, asmens tapatybės kortelės, užsieniečių teisinė padėtis Lietuvoje);
2) licencijavimas (leidimai laikyti (nešiotis) ginklus fiziniams asmenims, apsaugos darbuotojų pažymėjimai ir kt.);
3) kaip tapti policijos pareigūnu (stojimas į Lietuvos policijos mokyklą ir Mykolo Romerio universitetą).

Virtualus turas apie Lietuvos policiją
Paieška policijos įstaigų naujienose
Nuo
iki
Paieškos žodis:
 
 
 
 
 
 
  
 
 
  
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Biudžetinė įstaiga
Saltoniškių g. 19, LT-08105 Vilnius, Lietuva
Tel. (8 5) 271 9731, faks. (8 5) 271 9978
El. paštas info@policija.lt
PVM mokėtojo kodas Nr. LT100005428413 Duomenys apie Policijos departamentą prie VRM kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188785847
Informacija atnaujinta: 2017-06-14