Į pradžią
Paieška
Svetainės medis
Rašyti laišką
Spausdinimo versija
Į titulinį
Ginti. Saugoti. Padėti.

Paaiškėjo, kad automobilį eismo įvykio metu vairavo pareigūnas

2017-06-14
Kauno apskr. VPK pradėtas tarnybinis patikrinimas dėl eismo įvykyje dalyvavusio automobilio, priklausančio Kauno apskr. VPK Kėdainių r. PK Reagavimo skyriaus vyriausiajam postiniui L. T. (gim. 1993 m.), ir jo veiksmų.

Vakar 18.46 val. gautas pranešimas, kad Kėdainių r., Dotnuvos mstl., Tilto g., susidūrė automobiliai „Opel Corsa" ir „Audi A5". 24 metų „Opel Corsa" vairuotoja dėl patirtų sužalojimų buvo pristatyta į gydymo įstaigą, „Audi A5" vairavęs asmuo pasišalino iš įvykio vietos. Pareigūnams aiškinantis aplinkybes, paaiškėjo, jog pastarasis automobilis priklauso Kauno apskr. VPK Kėdainių r. PK Reagavimo skyriaus pareigūnui. Jo kraujo mėginys paimtas tyrimui. Vyras nurodė, jog automobilį naudojimuisi davė tėvui, o šis paskolino pažįstamam asmeniui, kuris ir galėjo vairuoti transporto priemonę. Pareigūnai sulaikė neblaivų vyrą (gim. 1964 m.). Alkotesteriu jam nustatytas lengvas girtumo laipsnis - 1,24 prom, paimtas kraujo mėginys tyrimui. Vyras pripažįsta vairavęs transporto priemonę.

Surinkta medžiaga dėl eismo įvykio tolimesniam tyrimui perduota Kauno apskr. VPK Kelių policijos valdybos pareigūnams. Jo metu bus atliekamos visos priemonės, siekiant išsiaiškinti, kas iš tiesų vairavo eismo įvykyje dalyvavusį automobilį „Audi A5". Taip pat atliekamas aplinkybių patikslinimas, ar į įvykio vietą atvykę Kauno apskr. VPK Kėdainių r. PK Reagavimo skyriaus pareigūnai atliko visus būtinus pirminius veiksmus, siekiant išaiškinti eismo įvykį.

Asmenis, mačiusius ar užfiksavusius šį eismo įvykį bei turinčius kitos, tyrimui reikšmingos informacijos, prašome kreiptis į Kauno apskr. VPK Kelių policijos valdybos pareigūnus tel. (8 37) 303 244 ar el. paštu laura.salokaite@policija.lt.

Kauno apskr. VPK vadovybė prašo visada turint informacijos pranešti, nes galimai neteisėti pareigūnų veiksmai nebus toleruojami ir bus vertinami principingai.

Atnaujinta:

Kauno apskr. VPK Kėdainių r. PK Reagavimo skyriaus postinis L. T. (gim. 1993 m.) pripažino vairavęs automobilį eismo įvykio metu ir iš jo pasišalinęs.

Kauno apskr. VPK pareigūnams ėmusis neatidėliotinų veiksmų ir priemonių, siekiant išsiaiškinti, kas iš tiesų eismo įvykio metu vairavo automobilį „Audi A5", ir surinkus papildomus duomenis, Kauno apskr. VPK Kėdainių r. PK Reagavimo skyriaus postinis pripažino vairavęs transporto priemonę ir, įvykus eismo įvykiui, iš jo pasišalinęs.

Tyrimą dėl eismo įvykio toliau tęsia Kauno apskr. VPK Kelių policijos valdybos pareigūnai. Taip pat tęsiamas ir aplinkybių patikslinimas, ar į įvykio vietą atvykę Kauno apskr. VPK Kėdainių r. PK Reagavimo skyriaus pareigūnai atliko visus būtinus pirminius veiksmus, siekiant išaiškinti eismo įvykį.
Pareigūnai dėkoja gyventojams, kurie neliko abejingi - pranešė ir informavo apie galimai iš eismo įvykio pasišalinusį policijos pareigūną.

Kauno apskr. VPK vadovybė akcentuoja, kad neteisėti pareigūnų veiksmai netoleruojami ir vertinami principingai: „Šis jaunas pareigūnas, dirbantis mažiau nei 3 metus, nušalinamas nuo tarnybos".
 
 
Kauno apskr. VPK informacija
Aktualijos

 

 

 

 

 

 


Šiuo metu informacija teikiama šiais klausimais:
1) migracija (pasai, asmens tapatybės kortelės, užsieniečių teisinė padėtis Lietuvoje);
2) licencijavimas (leidimai laikyti (nešiotis) ginklus fiziniams asmenims, apsaugos darbuotojų pažymėjimai ir kt.);
3) kaip tapti policijos pareigūnu (stojimas į Lietuvos policijos mokyklą ir Mykolo Romerio universitetą).

Virtualus turas apie Lietuvos policiją
Paieška Policijos departamento naujienose
Nuo
iki
Paieškos žodis:
 
 
 
 
 
 
  
 
 
  
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Biudžetinė įstaiga
Saltoniškių g. 19, LT-08105 Vilnius, Lietuva
Tel. (8 5) 271 9731, faks. (8 5) 271 9978
El. paštas info@policija.lt
PVM mokėtojo kodas Nr. LT100005428413 Duomenys apie Policijos departamentą prie VRM kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188785847
Informacija atnaujinta: 2017-06-15