Į pradžią
Paieška
Svetainės medis
Rašyti laišką
Spausdinimo versija
Į titulinį
Ginti. Saugoti. Padėti.

Policijos pareigūnai rengiami tarptautinėms ir specialiosioms misijoms

2017-06-12

Šiandien, birželio 12-ąją, prasidėjo neeiliniai tarptautiniai mokymai policijos pareigūnams, kurie ateityje turės galimybę dalyvauti tarptautinėse ir specialiosiose misijose. Mokymai, kuriuos organizuoja Lietuvos policijos mokykla (toliau - LPM) vyks visą savaitę. Juose dalyvauja 10 pareigūnų iš Lietuvos, po du pareigūnus atvyko iš Estijos ir Latvijos bei vienas pareigūnas iš Lenkijos.

Prieš kimbant į rimtus mokslus, visus susirinkusius pareigūnus pasveikino LPM viršininko pavaduotojas Mindaugas Bilius. „Norėčiau palinkėti, kad per šią savaitę pasisemtumėte kuo daugiau žinių, kurios jums pravers vykstant į misijas. Sėkmingų ir kūrybingų jums mokymų", - kalbėjo M. Bilius. Lietuvos policijos pareigūnai nuo 1996 m. dalyvauja tarptautinių institucijų ir specialiose misijoje, kuriose vykdydami jiems pavestas funkcijas siekia prisidėti prie saugumo ir stabilumo pasaulyje. Lietuvos policija turi tikslą sudaryti specialistų rezervą, jį stiprinti nuolat tobulinant misijoms vykdyti būtinas kompetencijas. Todėl siekiant tinkamai parengti Lietuvos policijos pareigūnus dalyvauti misijose buvo parengta policijos pareigūnų rengimo tarptautinių institucijų ir specialiosioms misijoms mokymų programa. 

Per šią savaitę policijos pareigūnai gvildens įvairias temas, gilins žinias įvairiose srityse: konfliktų prevencija ir civilinių krizių valdymas, Europos Sąjungos ir Jungtinių Tautų vaidmuo valdant krizes, tautų kultūriniai skirtumai, derybos ir tarpininkavimas. Žinoma, netrūks ir praktinių mokymų, lauko pratybų, kuriose pareigūnai mokysis transporto priemonių vairavimo ypatumų, orientavimosi vietoje, radijo ryšio priemonių panaudojimo, taip pat lauks šaudybos užsiėmimai, mokymai su sprogstamaisiais įtaisais.

Lietuvos policijos mokyklos informacija
Aktualijos

 

 

 

 

 

 


Šiuo numeriu teikiama informacija su migracija (pasai, asmens tapatybės kortelės, užsieniečių teisinė padėtis Lietuvoje) ir licencijavimu (leidimai laikyti (nešiotis) ginklus fiziniams asmenims, apsaugos darbuotojų pažymėjimai ir kt.) susijusiais klausimais.

Virtualus turas apie Lietuvos policiją
Paieška Policijos departamento naujienose
Nuo
iki
Paieškos žodis:
 
 
 
 
 
 
  
 
 
  
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Biudžetinė įstaiga
Saltoniškių g. 19, LT-08105 Vilnius, Lietuva
Tel. (8 5) 271 9731, faks. (8 5) 271 9978
El. paštas info@policija.lt
PVM mokėtojo kodas Nr. LT100005428413 Duomenys apie Policijos departamentą prie VRM kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188785847
Informacija atnaujinta: 2017-06-12