Į pradžią
Paieška
Svetainės medis
Rašyti laišką
Spausdinimo versija
Į titulinį
Ginti. Saugoti. Padėti.

Kaune pareigūnams duris atvėrė unikali praktinio mokymo klasė (video)

2017-06-08
Šiandien Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau - Kauno apskr. VPK) vadovybė oficialiai pristatė nuo šiol Kauno apskr. VPK Kauno miesto Panemunės policijos komisariate veiksiančią unikalią praktinio mokymo klasę, skirtą tobulinti pareigūnų įgūdžiams.

Pareigūnai čia tiek darbo metu, tiek ir po jo nuolat galės tobulinti įvykio vietos apsaugos, pėdsakų paieškos, įkalčių rinkimo ir įpakavimo įgūdžius. Patalpoje įrengtos atskiros erdvės (biuro, buto, sandėlio), padėsiančios tobulintis įvairiomis sąlygomis. Tam specialiai įrengtos ir skirtingos grindų dangos, įvairiausios detalės, ant kurių ne visi įkalčiai matosi plika akimi. Šalia patalpos stovės ir nebenaudojamas automobilis, kaip dar viena skirtinga įvykio vieta, smėlyje bus palikti tiek batų, tiek ir transporto priemonių ratų žymės. Pasak policijos vadovybės, ateityje planuojama, kad automobilyje ir patalpoje atsiras šūvio žymių, kraujo pėdsakų, naujų detalių, kurias besitobulinantys turės pastebėti, užfiksuoti ir įvertinti.


Čia pareigūnai gali ramiai apžiūrėti įvykio vietą, įvertinti situaciją, paimti paliktus nusikaltimo įkalčius. Taip bandome sukurti pagalbinę priemonę mūsų pareigūnams", - pristatyme pasakojo Kauno apskr. VPK viršininkas Darius Žukauskas.

Kauno apskr. VPK Kriminalistinių tyrimų valdybos viršininkas Vilius Žurumskas, atsakingas už vyksiančius mokymus, įsitikinęs, kad ši praktinio mokymo klasė padės tobulinti įgūdžius tiek pareigūnams, dirbantiems policijos komisariatuose, tiek ir specializuotuose padaliniuose. Pasak jo, bus apgalvojamos įvairios situacijos ir temos. „Bandysime pareigūnams suteikti kuo realesnę situaciją, su kuria jie gali susidurti tarnybos metu. Nuolat temas atnaujinsime, patalpas papildysime naujomis detalėmis. Taip kelsime mūsų pareigūnų kvalifikaciją", - teigia V. Žurumskas.
Kauno apskr. VPK informacija
Aktualijos

 

 

 

 

 

 


Šiuo numeriu teikiama informacija su migracija (pasai, asmens tapatybės kortelės, užsieniečių teisinė padėtis Lietuvoje) ir licencijavimu (leidimai laikyti (nešiotis) ginklus fiziniams asmenims, apsaugos darbuotojų pažymėjimai ir kt.) susijusiais klausimais.

Virtualus turas apie Lietuvos policiją
Paieška Policijos departamento naujienose
Nuo
iki
Paieškos žodis:
 
 
 
 
 
 
  
 
 
  
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Biudžetinė įstaiga
Saltoniškių g. 19, LT-08105 Vilnius, Lietuva
Tel. (8 5) 271 9731, faks. (8 5) 271 9978
El. paštas info@policija.lt
PVM mokėtojo kodas Nr. LT100005428413 Duomenys apie Policijos departamentą prie VRM kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188785847
Informacija atnaujinta: 2017-06-08