Į pradžią
Paieška
Svetainės medis
Rašyti laišką
Spausdinimo versija
Į titulinį
Ginti. Saugoti. Padėti.

Lietuvos policijos mokykloje lankėsi Seimo Pirmininkas

2017-06-05

Birželio 5 d. Lietuvos policijos mokykla (toliau – LPM) sulaukė garbingų svečių – susipažinti su būsimų pareigūnų kalve atvyko Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis, jo padėjėjai bei Seimo narys Kęstutis Bacvinka.

Atvykę svečiai iš pradžių turėjo galimybę susipažinti su LPM mokymo baze: apžiūrėti mokomąsias auditorijas, darbuotojų kabinetus, lazerinę situacijų modeliavimo auditoriją. Seimo Pirmininkas taip pat užsuko pasisveikinti su policijos pareigūnais, kurie į LPM atvyko į kvalifikacijos kėlimo kursus.

Po trumpos ekskursijos LPM viršininkas Algirdas Kaminskas svečius pakvietė į konferencijų salę susitikti su LPM darbuotojais, kursantais.

„Mokykloje dirba pasišventę darbui žmonės. Jie yra mūsų pagrindinis turtas, todėl mes didžiuojamės, kad mokykloje dirba patys geriausi savo srities specialistai“, – sakė LPM viršininkas.
Seimo Pirmininkas patvirtino viršininko žodžius: „Jūsų mokymo bazė labai graži, bet be žmonių ji būtų nieko verta“.

V. Pranckietis pabrėžė, kad LPM atlieka labai svarbų darbą. „Jums ir visai policijos bendruomenei norėčiau pasakyti ačiū už tai, ką padarėte, ir ką dar ateityje padarysite. Policijos pareigūno profesija yra labai garbinga, pasiaukojanti. Džiaugiuosi, kad per paskutinius 15 metų policijos įvaizdis labai pasikeitė, jumis tiki ir pasitiki“, – kalbėjo V. Pranckietis.

LPM darbuotojai Seimo Pirmininkui išsakė savo lūkesčius ir norus, kad LPM mokymo bazė ateityje plėstųsi, gražėtų. Taip pat domėjosi, ar planuojama įgyvendinti aukštojo mokslo reforma šalyje turės įtakos ir policijos pareigūnų rengimo sistemai.

Seimo Pirmininkas patikino ir nuramino LPM darbuotojus, kad Policijos mokykla kaip buvo, taip ir bus reikalinga Lietuvai, nes juk visi šalies gyventojai nori gyventi saugiai.

 

 

 

 

Lietuvos policijos mokyklos informacija
Aktualijos

 

 

 

 

 

 


Šiuo numeriu teikiama informacija su migracija (pasai, asmens tapatybės kortelės, užsieniečių teisinė padėtis Lietuvoje) ir licencijavimu (leidimai laikyti (nešiotis) ginklus fiziniams asmenims, apsaugos darbuotojų pažymėjimai ir kt.) susijusiais klausimais.

Virtualus turas apie Lietuvos policiją
Paieška Policijos departamento naujienose
Nuo
iki
Paieškos žodis:
 
 
 
 
 
 
  
 
 
  
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Biudžetinė įstaiga
Saltoniškių g. 19, LT-08105 Vilnius, Lietuva
Tel. (8 5) 271 9731, faks. (8 5) 271 9978
El. paštas info@policija.lt
PVM mokėtojo kodas Nr. LT100005428413 Duomenys apie Policijos departamentą prie VRM kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188785847
Informacija atnaujinta: 2017-06-06