Į pradžią
Paieška
Svetainės medis
Rašyti laišką
Spausdinimo versija
Į titulinį
Ginti. Saugoti. Padėti.

Nuo šiol policijos bibliotekėlėmis pasinaudoti galės ir keliaujantys traukiniais

2017-06-01

Vakar, toliau įgyvendinant akciją „Pasidalinkime knyga", Kauno apskrities policijos pareigūnai atidarė 2 mini bibliotekėles - dar vieną Kauno mieste, kitą - Vilniuje. Oficialiai pareigūnai jau atidarė net 30 mini bibliotekėlių, kuriomis gali džiaugtis Kauno miesto gyventojai ir svečiai, o nuo vakar - ir keliaujantys maršrutais Vilnius - Kaunas, Kaunas - Vilnius.

Simbolinę atidarymo juostelę, džiaugdamiesi bendradarbiavimu ir bendru tikslu - skatinti turiningą laiko praleidimą, perkirpo AB „Lietuvos geležinkeliai" korporatyvinės komunikacijos vadovas Tadas Valančius ir Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Darius Žukauskas.


Pirmiausia norėtume padėkoti Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnams už šią gražią iniciatyvą. Šiandien važiuodamas traukiniu į Kauną, iš dešimties matytų žmonių, net penki iš jų skaitė knygą. Kelionė traukiniu, vaizdingi maršrutai turbūt skatina gyventojus pasiimti knygą. Mes tikimės, kad maršrutas Vilnius-Kaunas taps pačiu skaitomiausiu", - džiaugėsi T. Valančius.

Džiaugiamės, jog prie gražios ir prasmingos akcijos prisideda vis daugiau socialinių partnerių, įmonių. Ši diena - jubiliejinė. Duris atvėrė jau 30 mini bibliotekėlių. Ne tik Kaune, bet ir Vilniuje. Tikimės, kad pasiimdami knygą į rankas, gyventojai prasmingai leis laiką, o tai galbūt taps ir savotiška nusikalstamų veikų prevencijos forma. Šiandien Kauno miesto gyventojai ir svečiai tokias mini bibliotekėles gali rasti įvairiose įmonėse, bendruomenių centruose, jaunimo susibūrimo vietose, gydymo įstaigose, geležinkelio stotyje. Mūsų mini bibliotekėlių žemėlapį galima rasti ir mūsų bendruomenės pareigūnų paskyroje socialiniame tinkle Facebook (Kauno apskrities bendruomenės pareigūnai)", - apie projektą pasakoja D. Žukauskas.

Pasak pareigūnų, tai tik gražaus mini bibliotekėlių kelio įsibėgėjimas, nes jas planuojama steigti ir toliau.

Mini bibliotekėlių žemėlapį galite rasti:
https://www.facebook.com/KaunoapskritiesBendruomenespareigunai/Kauno apskr. VPK informacija
Aktualijos

 

 

 

 

 

 


Šiuo metu informacija teikiama šiais klausimais:
1) migracija (pasai, asmens tapatybės kortelės, užsieniečių teisinė padėtis Lietuvoje);
2) licencijavimas (leidimai laikyti (nešiotis) ginklus fiziniams asmenims, apsaugos darbuotojų pažymėjimai ir kt.);
3) kaip tapti policijos pareigūnu (stojimas į Lietuvos policijos mokyklą ir Mykolo Romerio universitetą).

Virtualus turas apie Lietuvos policiją
Paieška policijos įstaigų naujienose
Nuo
iki
Paieškos žodis:
 
 
 
 
 
 
  
 
 
  
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Biudžetinė įstaiga
Saltoniškių g. 19, LT-08105 Vilnius, Lietuva
Tel. (8 5) 271 9731, faks. (8 5) 271 9978
El. paštas info@policija.lt
PVM mokėtojo kodas Nr. LT100005428413 Duomenys apie Policijos departamentą prie VRM kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188785847
Informacija atnaujinta: 2017-06-01