Į pradžią
Paieška
Svetainės medis
Rašyti laišką
Spausdinimo versija
Į titulinį
Ginti. Saugoti. Padėti.

Policijos vadovų gretas papildė naujasis Radviliškio policijos viršininkas

2017-05-30

Gegužės 29 d. Lietuvos policijos departamente įvyko atranka Radviliškio rajono policijos komisariato viršininko pareigybei užimti. Jame dalyvavo du pretendentai. Konkursą laimėjo 43 metų Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos  komisariato Vidaus tyrimų poskyrio  viršininkas Linas Valius.

Linas Valius savo karjerą policijoje pradėjo 1994 metų liepos 1-ąją.  Pirmosios jo pareigos - Šiaulių miesto 2-ojo policijos komisariato Savivaldybių policijos Dainų policijos nuovados apylinkės inspektorius.  2005 metais jis buvo paskirtas Šiaulių miesto vyriausiojo policijos komisariato vidaus tyrimų grupės vyresniuoju tyrėju.  Po trejų metų  jis tapo  šios tarnybos vadovu ir jai vadovavo iki šiol. Už nepriekaištingą tarnybą ir nuopelnus pareigūnas buvo daug kartų skatintas.

Dirbdamas policijoje, Linas Valius   intensyviai neakivaizdžiai studijavo. 2003 metais jis baigė Lietuvos teisės universitetą ir įgijo teisės studijų bakalauro diplomą, o 2007-siais baigė  Mykolo Romerio universiteto Teisės ir policijos veiklos magistro studijas. 
Pareigūnas  yra vedęs, turi du sūnus. Vienas jų - darželinukas, kitas - jau studentas.

Šiaulių apskr. VPK informacija
Aktualijos

 

 

 

 

 

 


Šiuo numeriu teikiama informacija su migracija (pasai, asmens tapatybės kortelės, užsieniečių teisinė padėtis Lietuvoje) ir licencijavimu (leidimai laikyti (nešiotis) ginklus fiziniams asmenims, apsaugos darbuotojų pažymėjimai ir kt.) susijusiais klausimais.

Virtualus turas apie Lietuvos policiją
Paieška Policijos departamento naujienose
Nuo
iki
Paieškos žodis:
 
 
 
 
 
 
  
 
 
  
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Biudžetinė įstaiga
Saltoniškių g. 19, LT-08105 Vilnius, Lietuva
Tel. (8 5) 271 9731, faks. (8 5) 271 9978
El. paštas info@policija.lt
PVM mokėtojo kodas Nr. LT100005428413 Duomenys apie Policijos departamentą prie VRM kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188785847
Informacija atnaujinta: 2017-05-30