Į pradžią
Paieška
Svetainės medis
Rašyti laišką
Spausdinimo versija
Į titulinį
Ginti. Saugoti. Padėti.

Klaipėdietis benamis radinius „savo“ teritorijos konteineriuose gynė su peiliu rankose (video)

2017-05-30

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos Nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai baigė ikiteisminį tyrimą dėl šio balandžio pabaigoje Klaipėdoje, Kretingos gatvėje, kilusio sąmyšio, nepasidalinus šiukšlių konteinerių „gėrybių".

Pirminis pranešimas Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato budėtojus pasiekė, kad peiliu grasinęs vyras pagrobė daiktus. Į įvykio vietą nedelsiant buvo išsiųstas policijos pareigūnų ekipažas. Konflikto dalyviai dar nebuvo išsiskirstę, todėl įtariamasis buvo sulaikytas įvykio vietoje. Atlikus pirminius tyrimo veiksmus, Klaipėdos apygardos prokuratūros Klaipėdos apylinkės prokuratūros prokuroras su prašymu dėl griežčiausios kardomosios priemonės - suėmimo - paskyrimo šventinę dieną kreipėsi į Klaipėdos apylinkės teismą, kur prokuroro prašymas buvo patenkintas.

Tęsiant darbą ikiteisminiame tyrime dėl plėšimo grasinant peiliu, ėmė aiškėti įdomesnės šio nusikaltimo aplinkybės. Konfliktas vis tik kilo dėl teritorijos, į kurios šiukšlių konteinerius galimai išmetami vertingesni daiktai. Kaltinamasis liepė palikti surinktas „gėrybes" ir vijo nukentėjusiąją iš, jo manymu, jam priklausančios teritorijos, o kad būtų įtikinamiau - pamojavo 32 cm ilgio virtuviniu peiliu ne tik jai, bet ir į pagalbą atskubėjusiam nukentėjusiosios anūkui. Šių, netoliese gyvenančių  klaipėdiečių, atžvilgiu skrieję grasinimai sunkiai sužaloti ar net nužudyti neatrodė tik šiaip gąsdinimai, ypač kai prieš nosis mojuota tokiu peiliu.

Tyrimo metu LR BK 180 str. 2 d. numatyta nusikalstamas veika - plėšimas grasinant peiliu, perkvalifikuotas į lengvesnę, LR BK 145 str. 1 d. numatytą nusikalstamą veiką - grasinimą nužudyti ar sunkiai sutrikdyti žmogaus sveikatą. 1980 m. gimęs įtariamasis niekur nedirba, neturi nuolatinės gyvenamosios vietos, ankščiau buvo teistas už vagystes bei neteisėtą disponavimą narkotinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti.

Klaipėdos apskr. VPK informacija
Aktualijos

 

 

 

 

 

 


Šiuo metu informacija teikiama šiais klausimais:
1) migracija (pasai, asmens tapatybės kortelės, užsieniečių teisinė padėtis Lietuvoje);
2) licencijavimas (leidimai laikyti (nešiotis) ginklus fiziniams asmenims, apsaugos darbuotojų pažymėjimai ir kt.);
3) kaip tapti policijos pareigūnu (stojimas į Lietuvos policijos mokyklą ir Mykolo Romerio universitetą).

Virtualus turas apie Lietuvos policiją
Paieška policijos įstaigų naujienose
Nuo
iki
Paieškos žodis:
 
 
 
 
 
 
  
 
 
  
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Biudžetinė įstaiga
Saltoniškių g. 19, LT-08105 Vilnius, Lietuva
Tel. (8 5) 271 9731, faks. (8 5) 271 9978
El. paštas info@policija.lt
PVM mokėtojo kodas Nr. LT100005428413 Duomenys apie Policijos departamentą prie VRM kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188785847
Informacija atnaujinta: 2017-05-30