Į pradžią
Paieška
Svetainės medis
Rašyti laišką
Spausdinimo versija
Į titulinį
Ginti. Saugoti. Padėti.

Lietuvos policijos mokyklos kursantams prasidėjo praktika policijos komisariatuose

2017-05-29

Lietuvos policijos mokyklos (toliau - LPM) kursantams šiandien prasidėjo itin svarbus jų mokymosi etapas - praktika šalies policijos komisariatuose. Į visas Lietuvos apskritis išvyko 109 kursantai.

Kursantų praktika truks 6 savaites, nuo gegužės 29 d. iki liepos 9 d.

Prieš išvykstant į praktiką LPM viršininkas Algirdas Kaminskas susitiko su visais kursantais. Mokyklos vadovas linkėjo kursantams būti aktyviais, domėtis viskuo, nebijoti klausti savo kuratorių, juk praktikos metu įgytos žinios padės jiems greičiau įsilieti į naują kolektyvą, pradėti tarnybą policijos sistemoje.

„Jums teks nuolat būti viešose vietose, bendrauti su žmonėmis, todėl nepamirškite savo priesaikos - būkite pilietiški ir padėkite žmonėms", - sakė A. Kaminskas.

Praktikos metu LPM pedagogai taip pat stebės ir domėsis, kaip kursantams sekasi policijos komisariatuose, vyks jų aplankyti.

LPM kursantai prisipažino, kad jiems šiek tiek neramu, kaip juos priims komisariatuose, tačiau su nekantrumu laukia naujų užduočių.

Lietuvos policijos mokyklos informacija
Aktualijos

 

 

 

 

 

 


Šiuo numeriu teikiama informacija su migracija (pasai, asmens tapatybės kortelės, užsieniečių teisinė padėtis Lietuvoje) ir licencijavimu (leidimai laikyti (nešiotis) ginklus fiziniams asmenims, apsaugos darbuotojų pažymėjimai ir kt.) susijusiais klausimais.

Virtualus turas apie Lietuvos policiją
Paieška Policijos departamento naujienose
Nuo
iki
Paieškos žodis:
 
 
 
 
 
 
  
 
 
  
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Biudžetinė įstaiga
Saltoniškių g. 19, LT-08105 Vilnius, Lietuva
Tel. (8 5) 271 9731, faks. (8 5) 271 9978
El. paštas info@policija.lt
PVM mokėtojo kodas Nr. LT100005428413 Duomenys apie Policijos departamentą prie VRM kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188785847
Informacija atnaujinta: 2017-05-29