Į pradžią
Paieška
Svetainės medis
Rašyti laišką
Spausdinimo versija
Į titulinį
Ginti. Saugoti. Padėti.

Kauno apskrities policijos svečiuose - beveik pusė tūkstančio vaikų (video)

2017-05-24

Artėjant vasarai, atostogų metui, itin svarbu vaikams priminti Kelių eismo taisykles, saugaus elgesio kelyje svarbą bei paruošti juos netikėtoms situacijoms, kad žinotų, kur prireikus kreiptis pagalbos. Šiandien, gegužės 23 d., Kauno apskrities vyriausiajame policijos komisariate (toliau - Kauno apskr. VPK) lankėsi daugiau nei 450 vaikų, kur saugaus eismo pagrindų juos mokė Kauno apskr. VPK pareigūnai.

Balandžio mėnesį ikimokyklinio ugdymo įstaigoms buvo organizuotas piešinių konkursas „Angelas sargas - mano draugas", kuriame norą dalyvauti išreiškė net 29 ikimokyklinio ugdymo įstaigos. Mažieji noriai piešė piešinius, susijusius su pareigūno darbo tematika, pasitelkė visą savo fantaziją bandydami perteikti savo mintis, kaip atrodo pareigūnų darbo diena.

Vaikai teorines žinias, kurias pareigūnai jiems suteikė renginio metu, galėjo pritaikyti ir praktiškai - čia pat viską išbandant mobilioje saugaus eismo klasėje. Čia buvo galima ne tik pavairuoti mažuosius elektromobilius, bet ir priminti, kaip reikia saugiai pereiti gatvę. Visa tai vaikai mokinosi kartu Kauno Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokyklos atstovai bei policijos bičiuliu Amsiu.

Didelio vaikų bei juos lydinčių auklėtojų susidomėjimo sulaukė Kauno apskr. VPK Patrulių rinktinės kinologo pasirodymas su tarnybiniu šunimi Šaku. Ikimokyklinio ugdymo auklėtiniai su smalsumu stebėjo visus keturkojo pareigūno atliktus triukus, už kuriuos atsidėkojo gausiais savo plojimais ir šypsenomis.

„Tokie renginiai itin reikalingi vaikams. Darželiuose vaikus mes mokome teoriškai, o tokių renginių metu, kuomet vaikams suteikiama galimybė išbandyti praktiškai, padedama geriau įsisavinti taisykles, kaip saugiai elgtis likus vieniems kelyje. Vaikai šios dienos taip pat laukė dar ir dėl to, nes nekantravo pamatyti pareigūnus, susipažinti su jų darbu iš arčiau. Ši diena jiems tikrai kupina įspūdžių", - teigė Kauno miesto ugdymo įstaigų auklėtojos.

„Teisingus saugaus elgesio kelyje įgūdžius reikia skiepyti kuo įmanoma anksčiau. Visi kartu turime užtikrinti, kad mažieji eismo dalyviai kelyje būtų saugūs", - pabrėždama, kad tai ne paskutinis pareigūnų susitikimas su vaikais, teigė Kauno apskr. VPK Viešosios tvarkos valdybos Prevencijos skyriaus viršininkė Joana Gudelytė.

Kauno apskr. VPK informacija
Aktualijos

 

 

 

 

 

 


Šiuo metu informacija teikiama šiais klausimais:
1) migracija (pasai, asmens tapatybės kortelės, užsieniečių teisinė padėtis Lietuvoje);
2) licencijavimas (leidimai laikyti (nešiotis) ginklus fiziniams asmenims, apsaugos darbuotojų pažymėjimai ir kt.);
3) kaip tapti policijos pareigūnu (stojimas į Lietuvos policijos mokyklą ir Mykolo Romerio universitetą).

Virtualus turas apie Lietuvos policiją
Paieška policijos įstaigų naujienose
Nuo
iki
Paieškos žodis:
 
 
 
 
 
 
  
 
 
  
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Biudžetinė įstaiga
Saltoniškių g. 19, LT-08105 Vilnius, Lietuva
Tel. (8 5) 271 9731, faks. (8 5) 271 9978
El. paštas info@policija.lt
PVM mokėtojo kodas Nr. LT100005428413 Duomenys apie Policijos departamentą prie VRM kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188785847
Informacija atnaujinta: 2017-05-24