Į pradžią
Paieška
Svetainės medis
Rašyti laišką
Spausdinimo versija
Į titulinį
Ginti. Saugoti. Padėti.

Lietuvos ir Gruzijos policijų pajėgos bendradarbiaus intensyviau

2017-05-19
Š. m. gegužės 19 d. policijos generalinis komisaras Linas Pernavas vizito Tbilisyje metu pasirašė Tarpusavio supratimo memorandumą su Gruzijos vidaus reikalų ministerija, skirtą dvišalio bendradarbiavimo tarp šalių policijos pajėgų stiprinimui. Pasirašydama šį memorandumą Lietuvos policija išreiškia palaikymą Gruzijai eiti Europos integracijos keliu, norą imtis abipusiai naudingų priemonių kovojant su tarptautiniu nusikalstamumu, užtikrinant viešąją tvarką ir vystant administracinius organizacijų gebėjimus.

Pažymėtina, kad memorandumas dar labiau išplės ir sustiprins bendradarbiavimą tarp Lietuvos ir Gruzijos, kuris iki šiol vyko Europos Sąjungos Rytų Partnerystės policijos bendradarbiavimo programos rėmuose. Įgyvendinant šią programą Policijos departamentas kartu su partneriais iš Lenkijos, Austrijos, Prancūzijos, Suomijos, Švedijos ir Vokietijos siekia stiprinti bendradarbiavimą tarp ES ir Rytų partnerystės šalių bei tobulinti jų pareigūnų kvalifikaciją. Policijos departamentas, atsakingas už dvišalių ryšių su Gruzijos vidaus reikalų ministerijos tarnybomis plėtojimą ir stiprinimą, padeda Gruzijai išanalizuoti pareigūnų mokymų poreikį, teikia rekomendacijas, rengia mokymų programas, vykdo teorinius ir praktinius mokymus, organizuoja pažintinius vizitus ir kitas veiklas.
Aktualijos

 

 

 

 

 

 


Šiuo numeriu teikiama informacija su migracija (pasai, asmens tapatybės kortelės, užsieniečių teisinė padėtis Lietuvoje) ir licencijavimu (leidimai laikyti (nešiotis) ginklus fiziniams asmenims, apsaugos darbuotojų pažymėjimai ir kt.) susijusiais klausimais.

Virtualus turas apie Lietuvos policiją
Paieška Policijos departamento naujienose
Nuo
iki
Paieškos žodis:
 
 
 
 
 
 
  
 
 
  
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Biudžetinė įstaiga
Saltoniškių g. 19, LT-08105 Vilnius, Lietuva
Tel. (8 5) 271 9731, faks. (8 5) 271 9978
El. paštas info@policija.lt
PVM mokėtojo kodas Nr. LT100005428413 Duomenys apie Policijos departamentą prie VRM kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188785847
Informacija atnaujinta: 2017-05-19