Į pradžią
Paieška
Svetainės medis
Rašyti laišką
Spausdinimo versija
Į titulinį
Ginti. Saugoti. Padėti.

Klaipėdoje sulaikyti dar trys įtariamieji automobilių vagystėmis

2017-05-17

Klaipėdos apskr. vyriausiojo policijos komisariato Nusikaltimų nuosavybei tyrimų valdybos pareigūnai tęsia darbą sulaikant organizuotos grupės, vogusios automobilius Klaipėdoje ir Klaipėdos rajone narius - 2016 m. rugpjūtį jau buvo sulaikyti šeši įtariamieji - du 1977 m. ir 1984 m. gimę klaipėdiečiai, dvi 1994 m. ir 1997 m. gimusios Tauragės r. gyventojos ir 1978 m. Plungės r. gyventojas, bei su automobilių vagystėmis siejamas vieno iš įtariamųjų brolis, gimęs 1973 m. - tuokart pareigūnams pavyko rasti ir savininkams gražinti keturis automobilius. Na o praėjusią savaitę pareigūnai išaiškino dar tris su šia nusikalstama grupe siejamus įtariamuosius - 1980 m. gimusį klaipėdietį, jau teistą už vagystes užsienio šalyse, bei lig šiol neteistus 1986 m. gimusią moterį ir 1990 m. gimusį vaikiną. Nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai, po ilgo ir nuoseklaus darbo surado dar aštuonis grupuotės pavogtus automobilius. Iš viso praėjusią savaitę pareigūnai išaiškino šešių automobilių, pavogtų Klaipėdoje ir Klaipėdos r., bei dviejų automobilių, pasisavintų Švedijos Karalystėje ir Vokietijoje, vagystes. Daugiausia įtariamuosius domino „Toyota Prius" automobiliai - jie nuvaryti trys, dar du - „Toyota Corrola"automobiliai, bei po vieną „Audi A6" ir „BMW" modelio automobilius.

Organizuota grupuotė pasižymėjo ypatingu įžūlumu - ne visus Klaipėdoje ir Klaipėdos rajone vogtus automobilius jie varginosi išveždami - dauguma jų realizuoti čia pat, uostamiestyje, dar dviem vogtais automobiliais naudojosi patys ilgapirščiai - praėjusių metų rugpjūtį sulaikyta 1994 m. gimusi Tauragės rajono gyventoja, kuriai įtarimai jau buvo pareikšti, uostamiestyje buvo pričiupta prie Kretingoje vogto „BMW" vairo. Dar viena, 2009 m. pagaminta, „Toyota" įtariamieji naudojosi įžūliai pritaikę jai 2004 m. pagaminto to paties modelio automobilio dokumentus.

Automobilius realizuoti įtariamiesiems padėjo itin kokybiškos „auksarankių" paslaugos , automobilių identifikaciniai numeriai buvo suklastoti taip, kad, nei naujajam savininkui, nei VĮ „Regitros" darbuotojui jokių abejonių dėl jo tikrumo, automobilio registravimo metu, nekildavo. Dalį automobilių pareigūnai jau grąžino teisėtiems savininkams, kiti bus grąžinti, atlikus būtinus procesinius veiksmus.

LR BK 178 str. 3 d. už svetimo turto pagrobimą dalyvaujant organizuotoje grupėje numato laisvės atėmimą iki 8 metų.


Klaipėdos apskr. VPK informacija
Aktualijos

 

 

 

 

 

 


Šiuo metu informacija teikiama šiais klausimais:
1) migracija (pasai, asmens tapatybės kortelės, užsieniečių teisinė padėtis Lietuvoje);
2) licencijavimas (leidimai laikyti (nešiotis) ginklus fiziniams asmenims, apsaugos darbuotojų pažymėjimai ir kt.);
3) kaip tapti policijos pareigūnu (stojimas į Lietuvos policijos mokyklą ir Mykolo Romerio universitetą).

Virtualus turas apie Lietuvos policiją
Paieška policijos įstaigų naujienose
Nuo
iki
Paieškos žodis:
 
 
 
 
 
 
  
 
 
  
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Biudžetinė įstaiga
Saltoniškių g. 19, LT-08105 Vilnius, Lietuva
Tel. (8 5) 271 9731, faks. (8 5) 271 9978
El. paštas info@policija.lt
PVM mokėtojo kodas Nr. LT100005428413 Duomenys apie Policijos departamentą prie VRM kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188785847
Informacija atnaujinta: 2017-05-17