Į pradžią
Paieška
Svetainės medis
Rašyti laišką
Spausdinimo versija
Į titulinį
Ginti. Saugoti. Padėti.

Smalsaus panevėžiečio nuotykiai Šiauliuose baigėsi areštinėje

2017-05-16

Tenkindamas savo smalsumą, 28 metų Panevėžio rajono gyventojas sukėlė įtarimą pasikėsinimu į viename Šiaulių prekybos centre esantį Šiaulių banko filialo turtą ir pateko į Baudžiamojo kodekso dispoziciją.

Balandžio 23-iosios vakare, po 22 val., prekybos centro darbuotojus ant kojų sukėlė suveikusi    Šiaulių banko filialo apsaugo signalizacija. Atskubėję apsaugininkai šių patalpų lubose pastebėjo skylę, o greta esančio tualeto patalpose sulaikė išsigandusį vyrą, kurį perdavė policijos pareigūnams kaip įsibrovėlį į banko filialą.

Situacija, kurią nupasakojo sulaikytasis, kiekvienam ją išgirdusiam sukėlė šypseną. Pasirodo, vyrą pakeliui iš Joniškio į Panevėžį, prispaudė gamtinis reikalas. Automobilį  vairavęs panevėžietis  Šiauliuose sustojo prie Tilžės gatvėje esančio prekybos centro, nuėjo į tualetą ir, išėjęs iš jo, foje išvydo koloną su „rankenomis". Jam pasirodė, kad jomis būtų visai patogu užsiropšti ant stogo ir pasmalsauti, kas ten yra. Tad ėmė taip ir padarė. Žengęs kelis žingsnius, žingeidus vyras įlūžo ir atsidūrė banko patalpoje ant stalo. Anot jo,  išsigandęs jis bandė iš patalpos išeiti, tačiau, kai tai padaryti nepavyko, užsiropštė ant aukštesnio patalpose stovinčio baldo ir vėl užsiropštė ant stogo. Po kelių žingsnių jis  vėl įlūžo ir dabar jau atsidūrė tualete ant grindų. Čia apsaugininkai jį ir surado ir perdavė policijos pareigūnams.

Įtarus, kad vyras kėsinosi į banko turtą, buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas. Tačiau jo metu nebuvo nustatyta, jog vyras būtų padaręs veiką, turinčią nusikaltimo ar baudžiamojo nusižengimo požymių, ir baudžiamoji byla buvo nutraukta. Tačiau  nuotykių ant prekybos centro patyrusiam panevėžiečiui smalsumas kainavo  beveik parą gyvenimo policijos  areštinėje. 

Šiaulių apskr. VPK informacija
Aktualijos

 

 

 

 

 

 


Šiuo metu informacija teikiama šiais klausimais:
1) migracija (pasai, asmens tapatybės kortelės, užsieniečių teisinė padėtis Lietuvoje);
2) licencijavimas (leidimai laikyti (nešiotis) ginklus fiziniams asmenims, apsaugos darbuotojų pažymėjimai ir kt.);
3) kaip tapti policijos pareigūnu (stojimas į Lietuvos policijos mokyklą ir Mykolo Romerio universitetą).

Virtualus turas apie Lietuvos policiją
Paieška policijos įstaigų naujienose
Nuo
iki
Paieškos žodis:
 
 
 
 
 
 
  
 
 
  
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Biudžetinė įstaiga
Saltoniškių g. 19, LT-08105 Vilnius, Lietuva
Tel. (8 5) 271 9731, faks. (8 5) 271 9978
El. paštas info@policija.lt
PVM mokėtojo kodas Nr. LT100005428413 Duomenys apie Policijos departamentą prie VRM kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188785847
Informacija atnaujinta: 2017-05-16