Į pradžią
Paieška
Svetainės medis
Rašyti laišką
Spausdinimo versija
Į titulinį
Ginti. Saugoti. Padėti.

Šeimos šventėje – ir policijos pareigūnai

2017-05-15

Gegužės 13-ąją Panevėžio CIDO arenoje vyko Šeimos šventė.

Tarptautinei šeimos dienai skirtame renginyje tėvai su vaikais galėjo išvysti gaisrininkus ir jų įrangą, greitosios medicinos pagalbos darbuotojus ir jų automobilį, pažaisti krepšinį, klausytis koncerto ir džiaugtis kitomis pramogomis.

Šventės dalyvius pasitiko ir Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato darbuotojai: bendruomenės pareigūnė S. Paškevičiūtė žymėjo vertingus daiktus, Viešosios tvarkos tarnybos Prevencijos poskyrio viršininkė D. Žiaugrienė ir specialistė I. Butkienė pristatė policijos darbą ir ekspoziciją, kvietė mokinius rinktis policininko profesiją, dalijo prevencinius lankstinukus, konsultavo gyventojus teisiniais klausimais. Kelių policijos tarnybos Veiklos organizavimo ir prevencijos poskyrio vyresnioji specialistė D. Urbonienė kartu su VĮ „Panevėžio regiono keliai" specialistais Tomu Žaguniu ir Tadu Braždžioniu kalbėjo apie saugų eismą kelyje ir mažiesiems šventės dalyviams dovanojo atšvaitų ir šviesą atspindinčių liemenių, kurias įsteigė kartu su Lietuvos automobilių kelių direkcija. Linkėjo, kad jie kelyje būtų gerai matomi ir saugūs.

Šios šventės tikslas - suburti šeimas ir paskatinti laisvalaikį leisti kartu, sustiprinti šeimos narių tarpusavio ryšį ir bendravimą.

Panevėžio apskr. VPK informacija
Aktualijos

 

 

 

 

 

 


Šiuo numeriu teikiama informacija su migracija (pasai, asmens tapatybės kortelės, užsieniečių teisinė padėtis Lietuvoje) ir licencijavimu (leidimai laikyti (nešiotis) ginklus fiziniams asmenims, apsaugos darbuotojų pažymėjimai ir kt.) susijusiais klausimais.

Virtualus turas apie Lietuvos policiją
Paieška policijos įstaigų naujienose
Nuo
iki
Paieškos žodis:
 
 
 
 
 
 
  
 
 
  
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Biudžetinė įstaiga
Saltoniškių g. 19, LT-08105 Vilnius, Lietuva
Tel. (8 5) 271 9731, faks. (8 5) 271 9978
El. paštas info@policija.lt
PVM mokėtojo kodas Nr. LT100005428413 Duomenys apie Policijos departamentą prie VRM kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188785847
Informacija atnaujinta: 2017-05-15