Į pradžią
Paieška
Svetainės medis
Rašyti laišką
Spausdinimo versija
Į titulinį
Ginti. Saugoti. Padėti.

Sėkmingai pabaigtas kovos su terorizmu renginių ciklas, kuriame dalyvavo Rytų partnerystės šalys

2017-05-11

Lietuvos policija, įgyvendindama Europos Sąjungos (toliau - ES) Rytų partnerystės policijos bendradarbiavimo programos Euroeast projekto II komponentą, š. m. gegužės 10-11 d. Vilniuje atstovams iš ES Rytų partnerystės šalių teisėsaugos institucijų organizuoja baigiamąją konferenciją, kurios tema yra „Praktiniai kovos su tarptautiniu nusikalstamumu aspektai. Terorizmas".

Baigiamojo renginio metu ekspertai iš Gruzijos, Ukrainos, Moldovos, Armėnijos, Azerbaidžiano bei Baltarusijos pristatė nacionalines kovos su terorizmu bei radikalizacija programas, prevencinių priemonių taikymo ir įgyvendinimo mechanizmus, supažindino su nacionalinių teisėsaugos institucijų, atsakingų už antiteroristinių operacijų vykdymą, veikla  bei pateikė praktinius pavyzdžius kaip vykdomos ir įgyvendinamos galimo teroristinio išpuolio likvidavimo operacijos.

Taip pat konferencijos metu Lietuvos kriminalinės policijos biuro ekspertai supažindino dalyvius su Lietuvos policijos pajėgumais vykdant kibernetinių atakų aptikimą ir užkardymą bei elektroninėje erdvėje vykdomo stebėjimo, orientuoto į galimus grėsmę keliančius veiksnius,  analizės metodus ir priemones siekiant užtikrinti efektyvią kovą su elektroninėje erdvėje vykdomomis nusikalstamomis veikomis.

Interaktyvių diskusijų metu dalyviai kartu su Lietuvos kriminalinės policijos biuro ir Lietuvos policijos Antiteroristinių operacijų rinktinės „ARAS" ekspertais aptarinėjo kaip galima būtų pritaikyti Europos Sąjungos valstybių praktiką ir patirtį tobulinant Projekto partnerių nacionalines teisėkūros priemones radikalizacijos apraiškų ir teroristinių išpuolių užkardymo srityje.

Europos Komisijos finansuojama ES Rytų partnerystės policijos bendradarbiavimo programa, kurioje Lietuvos policija dalyvauja kaip partneris, yra skirta ES Rytų partnerystės šalių pareigūnų kvalifikacijos tobulinimui bei gebėjimų stiprinimui.

Aktualijos

 

 

 

 

 

 


Šiuo metu informacija teikiama šiais klausimais:
1) migracija (pasai, asmens tapatybės kortelės, užsieniečių teisinė padėtis Lietuvoje);
2) licencijavimas (leidimai laikyti (nešiotis) ginklus fiziniams asmenims, apsaugos darbuotojų pažymėjimai ir kt.);
3) kaip tapti policijos pareigūnu (stojimas į Lietuvos policijos mokyklą ir Mykolo Romerio universitetą).

Virtualus turas apie Lietuvos policiją
Paieška Policijos departamento naujienose
Nuo
iki
Paieškos žodis:
 
 
 
 
 
 
  
 
 
  
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Biudžetinė įstaiga
Saltoniškių g. 19, LT-08105 Vilnius, Lietuva
Tel. (8 5) 271 9731, faks. (8 5) 271 9978
El. paštas info@policija.lt
PVM mokėtojo kodas Nr. LT100005428413 Duomenys apie Policijos departamentą prie VRM kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188785847
Informacija atnaujinta: 2017-05-11