Į pradžią
Paieška
Svetainės medis
Rašyti laišką
Spausdinimo versija
Į titulinį
Ginti. Saugoti. Padėti.

Tarnybos vietą keičiantis kinologas Arūnas Petrošius išvyksta kartu su keturkojais kolegomis (video)

2017-05-09

Ilgametis Šiaulių apskrities policijos kinologų būrio vadas Arūnas Petrošius Šiauliuose su tarnybiniu šunimi Briksu surengė paskutinį pasirodymą. Pareigūnas atsisveikina su miestu, kuriame tarnavo 20 metų ir pradeda darbus naujose pareigose sostinėje. Nuo šiol šiaulietis dirba Lietuvos policijos kriminalistinių tyrimų centro Kinologijos valdybos Kinologinės veiklos skyriaus viršininku.

Atėjęs į policiją Arūnas Petrošius tarnybą pradėjo konvojaus poskyryje, tačiau jau po metų pradėjo krimsti kinologijos mokslus. „Aš esu baigęs veterinarijos mokslus. Visas gyvenimas buvo surištas su gyvūnais, todėl atėjęs į policiją pasirinkau kinologiją" - sako pareigūnas.

Per du dešimtmečius šiaulietis dirbo su keliais keturkojais partneriais, šiuo metu jo komandoje į pensiją netrukus išeisiantis belgų aviganis Natas ir jaunėlis vokiečių aviganis Briksas. Arūno Petrošiaus tarnybiniai šunys Šiauliuose nepasiliks ir kartu keliaus dirbti į Vilnių.

Per daugybę metų tarnybos pareigūnui ne kartą teko ieškoti paklydusių žmonių ar su šunimi sulaikyti sprunkančius nusikaltėlius. Vienas jautriausių prisiminimų - mažo berniuko paieška miške. Tuomet teko vykti į Kelmės rajoną, kur pagalbos laukė 8 valandas miške vos kelerių metų vaiko ieškoję žmonės. Paklydėlį po poros valandų tarnybinis šuo rado krūmuose.

Arūnas Petrošius kinologijos srityje mato didelį potencialą, tad dirbdamas naujose pareigose stengsis, kad visoje šalyje tarnybiniai šunys būtų naudojami dar dažniau atskleidžiant ir užkardant nusikalstamas veikas.

Šaulių apskr. VPK informacija
Aktualijos

 

 

 

 

 

 


Šiuo metu informacija teikiama šiais klausimais:
1) migracija (pasai, asmens tapatybės kortelės, užsieniečių teisinė padėtis Lietuvoje);
2) licencijavimas (leidimai laikyti (nešiotis) ginklus fiziniams asmenims, apsaugos darbuotojų pažymėjimai ir kt.);
3) kaip tapti policijos pareigūnu (stojimas į Lietuvos policijos mokyklą ir Mykolo Romerio universitetą).

Virtualus turas apie Lietuvos policiją
Paieška Policijos departamento naujienose
Nuo
iki
Paieškos žodis:
 
 
 
 
 
 
  
 
 
  
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Biudžetinė įstaiga
Saltoniškių g. 19, LT-08105 Vilnius, Lietuva
Tel. (8 5) 271 9731, faks. (8 5) 271 9978
El. paštas info@policija.lt
PVM mokėtojo kodas Nr. LT100005428413 Duomenys apie Policijos departamentą prie VRM kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188785847
Informacija atnaujinta: 2017-05-09