Į pradžią
Paieška
Svetainės medis
Rašyti laišką
Spausdinimo versija
Į titulinį
Ginti. Saugoti. Padėti.

Moksleiviams pristatyta policijos pareigūno profesija

2017-05-09

Gegužės 5 d. Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikalstamų veikų registravimo skyriuje apsilankė gausus Vilniaus Spindulio progimnazijos 5 klasės moksleivių su pedagogais būrys. Moksleivius priėmė ir su jais bendravo šio skyriaus viršininkė Žana Paulauskienė bei pareigūnai, nuolat reaguojantys į pranešimus apie padarytas nusikalstamas veikas - vyriausioji tyrėja Erika Eirošienė, vyriausiasis postinis Pavelas Brazovskis. Moksleiviams vaizdžiai pristatyta policijos pareigūno profesija, kas nulėmė tokį profesijos pasirinkimą.

Skyriaus vidiniame kieme moksleiviams buvo pristatyti lygiai prieš mėnesį gauti nauji modernūs žymėti tarnybiniai automobiliai ‒ dviejuose jų yra įrengtos patogios darbo vietos pareigūnams priimti skundus ir pranešimus, apklausti proceso dalyvius. Moksleiviams pristatyta ir automobiliuose sukomplektuotų kriminalistinių tyrimų specialistų priemonių gausa, skirta pėdsakų paieškai, fiksavimui ir paėmimui, aprodytos įrengtos patogios ištraukiamos lentynos, apsaugos/gelbėjimo rinkiniams ir vieta įtariamiesiems gabenti į policijos įstaigą, kad šie būtų atskirti nuo nukentėjusiųjų ir liudytojų. Šie automobiliai su įrengta mobilia kompiuterizuota pareigūnų darbo vieta ir skirti jungtinių specialistų ir tyrėjų grupėms reaguoti į sunkias bei labai sunkias nusikalstamas veikas.

Kauno apskr. VPK informacija
Aktualijos

 

 

 

 

 

 


Šiuo numeriu teikiama informacija su migracija (pasai, asmens tapatybės kortelės, užsieniečių teisinė padėtis Lietuvoje) ir licencijavimu (leidimai laikyti (nešiotis) ginklus fiziniams asmenims, apsaugos darbuotojų pažymėjimai ir kt.) susijusiais klausimais.

Virtualus turas apie Lietuvos policiją
Paieška policijos įstaigų naujienose
Nuo
iki
Paieškos žodis:
 
 
 
 
 
 
  
 
 
  
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Biudžetinė įstaiga
Saltoniškių g. 19, LT-08105 Vilnius, Lietuva
Tel. (8 5) 271 9731, faks. (8 5) 271 9978
El. paštas info@policija.lt
PVM mokėtojo kodas Nr. LT100005428413 Duomenys apie Policijos departamentą prie VRM kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188785847
Informacija atnaujinta: 2017-05-09