Į pradžią
Paieška
Svetainės medis
Rašyti laišką
Spausdinimo versija
Į titulinį
Ginti. Saugoti. Padėti.

Iš bažnyčios išvykti nusprendė svetimu automobiliu

2017-05-05

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno miesto Žaliakalnio policijos komisariate atliekamas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 22 str. 178 str. 2 d. bei 178 str. 2 d., dėl įvykdytos bei pasikėsintos įvykdyti vagystės, kurias įtariama, jog įvykdė tas pats asmuo.

Balandžio 27 dieną į Kauno apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą kreipėsi vyras, pastebėjęs, jog Kaune, Laivės alėjoje esančiame sporto klube, iš daiktų saugojimo spintelės buvo bandyta pavogti jam priklausančius daiktus. Vyras padėjo sulaikyti ir pareigūnams perduoti įtariamąjį, gimusį 1994 metais. Jaunuoliui buvo pareikšti įtarimai dėl pasikėsinimo pavogti daiktus bei paskirta kardomoji priemonė - rašytinis pasižadėjimas neišvykti bei įpareigojimas periodiškai lankytis policijos įstaigoje.

Praėjus keletai dienų, balandžio 30 dieną, gautas vyro pranešimas, kad tądien apie 15.00 val. Kaune, Radvilėnų pl., pavogtas netoliese bažnyčios stovėjęs automobilis „Opel Vectra". Atliekant  operatyvius ikiteisminio tyrimo veiksmus, gegužės 2 d. buvo nustatyta įtariamojo tapatybė. Įtarimai pareikšti tam pačiam vyrui, gimusiam 1994 m., kuris bandė įvykdyti vagystę sporto klube. Ikiteisminio tyrimo metu taip pat nustatyta, kad vyras, atvykęs į bažnyčią pašventinti kryželį, galimai nugvelbė automobilio raktelius ir iš bažnyčios pasišalino svetimu automobiliu.

Vyrui paskirta griežčiausia kardomoji priemonė - suėmimas dviem mėnesiams. Įtariamajam gresia laisvės atėmimas iki šešerių metų.

Tyrimą kontroliuoja ir organizuoja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros Šeštojo skyriaus prokurorai.

Kauno apskr. VPK informacija
Aktualijos

 

 

 

 

 

 


Šiuo numeriu teikiama informacija su migracija (pasai, asmens tapatybės kortelės, užsieniečių teisinė padėtis Lietuvoje) ir licencijavimu (leidimai laikyti (nešiotis) ginklus fiziniams asmenims, apsaugos darbuotojų pažymėjimai ir kt.) susijusiais klausimais.

Virtualus turas apie Lietuvos policiją
Paieška policijos įstaigų naujienose
Nuo
iki
Paieškos žodis:
 
 
 
 
 
 
  
 
 
  
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Biudžetinė įstaiga
Saltoniškių g. 19, LT-08105 Vilnius, Lietuva
Tel. (8 5) 271 9731, faks. (8 5) 271 9978
El. paštas info@policija.lt
PVM mokėtojo kodas Nr. LT100005428413 Duomenys apie Policijos departamentą prie VRM kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188785847
Informacija atnaujinta: 2017-05-05