Į pradžią
Paieška
Svetainės medis
Rašyti laišką
Spausdinimo versija
Į titulinį
Ginti. Saugoti. Padėti.

Tarpinstitucinio bendradarbiavimo dėka stiprinamas saugumas Kauno rajone

2017-05-04

Glaudus bendradarbiavimas su socialiniais partneriais itin reikšmingas, ypač - kuriant saugią aplinką. Suprasdami tarpinstitucinio bendradarbiavimo svarbą, Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno rajono policijos komisariato (toliau - Kauno apskr. VPK Kauno r. PK) pareigūnai organizavo susitikimą su Kauno rajono savivaldybės seniūnais. Abipusis pasidalijimas patirtimi naudingas tiek pareigūnams, tiek seniūnijų vadovams, kurie geriausiai gali įvardinti problemas, su kuriomis dažniausiai susiduriama jų prižiūrimose seniūnijos.

Nuo šių metų pradžios, įsigaliojus naujajam Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodeksui, dalis administracinės teisenos pažeidimų atiteko savivaldų kompetencijai. Gegužės 3 dieną surengtuose susitikimuose, kuriuose dalyvavo visi Kauno rajone dirbantys  seniūnai, Kauno apskr. VPK Kauno r. PK pareigūnai, Lina Čepulienė ir Dainius Trumpelis, aptarė administracinių nusižengimų kodeksą bei su juo susijusius pokyčius. Seniūnai domėjosi, kaip kuo efektyviau ir tiksliau pildyti protokolus administracinių nusižengimų registre, kartu su pareigūnais aptarė dažniausiai pasitaikančias problemas, pildant juos.

Kauno apskr. VPK Kauno r. PK viršininkas Aleksejus Chraminas ragino susirinkusius aktyviai ir toliau tarpusavyje bendrauti bei dalintis informacija, ne tik tarp institucijų, bet ir su seniūnijos gyventojais. Jis taip pat priminė, jog, prireikus rinkti galimai padaryto teisės pažeidimo įrodymus, derėtų nedvejoti pakalbinti kaimynus bei įdėmiai apgalvoti visus kitus asmenis, galėjusius pastebėti vykdytą teisės pažeidimą. „Nei vienas iš mūsų nėra visų sričių specialistas, tad drąsiai tarpusavyje ir toliau keiskimės turimomis žiniomis, informacija. Vieni kitiems mes galime daug padėti ir tai darome", - susitikimu džiaugėsi A. Chraminas.

Tarpinstitucinio susitikimo metu kalbėta ne tik apie administracinių nusižengimų teisenos proceso vykdymo eigą, terminus, reikalavimus, bet ir aptartos problemos, su kuriomis dažniausiai susiduria seniūnai, kartu ieškota galimų efektyviausiu sprendimo būdų. Pareigūnai tikisi, jog tokie susitikimai bei dalinamasis turima informacija visokeriopai naudingi abiejų institucijų atstovams bei padeda kurti dar saugesnę gyvenamąją aplinką.

Kauno apskr. VPK informacija
Aktualijos

 

 

 

 

 

 


Šiuo numeriu teikiama informacija su migracija (pasai, asmens tapatybės kortelės, užsieniečių teisinė padėtis Lietuvoje) ir licencijavimu (leidimai laikyti (nešiotis) ginklus fiziniams asmenims, apsaugos darbuotojų pažymėjimai ir kt.) susijusiais klausimais.

Virtualus turas apie Lietuvos policiją
Paieška policijos įstaigų naujienose
Nuo
iki
Paieškos žodis:
 
 
 
 
 
 
  
 
 
  
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Biudžetinė įstaiga
Saltoniškių g. 19, LT-08105 Vilnius, Lietuva
Tel. (8 5) 271 9731, faks. (8 5) 271 9978
El. paštas info@policija.lt
PVM mokėtojo kodas Nr. LT100005428413 Duomenys apie Policijos departamentą prie VRM kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188785847
Informacija atnaujinta: 2017-05-05