Į pradžią
Paieška
Svetainės medis
Rašyti laišką
Spausdinimo versija
Į titulinį
Ginti. Saugoti. Padėti.

Gyventojų informacija pasitvirtino – rasta daugiau nei 1000 l nelegalaus dyzelino

2017-05-04

Šiandien, gegužės 4 dienos rytą, Kauno apskrities vyriausio policijos komisariato Kauno rajono policijos komisariato pareigūnai gavo informaciją apie galimai nelegaliai pardavinėjamą dyzeliną.

Pareigūnai, tikrindami gautą informaciją, nustatė nelegalią degalinę. Kauno r., Domeikavoje esančiose ūkinėse patalpose, specialiai tam pritaikyta įranga iš vilkikų buvo išpilamas kuras į tonines talpyklas. Patikrinimo metu pareigūnų buvo užkluptas Rusijos Federacijos pilietis, iš jo vairuojamo vilkiko išleidžiantis kurą į stacionarias talpyklas. Pareigūnams atvykus buvo rasta apie 1 200 l dyzelino perpylimo įranga, įvairių dydžių talpyklos.

Patalpų savininkui (gim. 1965 m.), už nelegalaus dyzelino laikymą, pradėta administracinio nusižengimo teisena pagal Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 209 str. 5 d., dėl muitinės prižiūrimų prekių (daiktų) ir kitų vertybių atidarymo, išdavimo ar paėmimo be muitinės pareigūno raštiško leidimo.

Už šį pažeidimą numatyta administracinė nuobauda nuo 1 500 iki 4 300 eurų, kuro konfiskavimas ir transporto priemonės su kuria buvo gabenamos akcizais apmokestinamos prekės konfiskavimas.

Pareigūnai dėkoja neabejingiems gyventojams ir primena, kad ir toliau bus aktyviai organizuojamos priemonės, kuriomis siekiama išsiaiškinti bei realizuoti turimą informaciją apie asmenis, galimai užsiimančius tokia veikla.

Pareigūnai primena, kad apie vietas, kur prekiaujama akcizais apmokestinamomis prekėmis, apie asmenis, užsiimančius tokia neteisėta veikla, policijai galite pranešti internetiniame puslapyje www.beseselio.lt, anoniminiu pasitikėjimo telefonu (8 37) 30 30 50 arba bendruoju pagalbos telefonu 112.

Kauno apskr. VPK informacija
Aktualijos

 

 

 

 

 

 


Šiuo metu informacija teikiama šiais klausimais:
1) migracija (pasai, asmens tapatybės kortelės, užsieniečių teisinė padėtis Lietuvoje);
2) licencijavimas (leidimai laikyti (nešiotis) ginklus fiziniams asmenims, apsaugos darbuotojų pažymėjimai ir kt.);
3) kaip tapti policijos pareigūnu (stojimas į Lietuvos policijos mokyklą ir Mykolo Romerio universitetą).

Virtualus turas apie Lietuvos policiją
Paieška policijos įstaigų naujienose
Nuo
iki
Paieškos žodis:
 
 
 
 
 
 
  
 
 
  
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Biudžetinė įstaiga
Saltoniškių g. 19, LT-08105 Vilnius, Lietuva
Tel. (8 5) 271 9731, faks. (8 5) 271 9978
El. paštas info@policija.lt
PVM mokėtojo kodas Nr. LT100005428413 Duomenys apie Policijos departamentą prie VRM kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188785847
Informacija atnaujinta: 2017-05-04