Į pradžią
Paieška
Svetainės medis
Rašyti laišką
Spausdinimo versija
Į titulinį
Ginti. Saugoti. Padėti.

Klaipėdoje – itin sėkminga organizuoto nusikalstamumo tyrėjų operacija (video)

2017-05-04

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos (VPK KPONTV) pareigūnai per sėkmingą operaciją iš neteisėtos apyvartos paėmė labai didelį psichotropinių medžiagų kiekį ir sulaikė šias medžiagas, įtariama, platinusius asmenis.

Dabartinėje ikiteisminio tyrimo stadijoje įtarimai dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ir psichotropinėmis medžiagomis pareikšti penkiems asmenims. Trys iš jų įtariami platinę narkotikus, taip pat ir labai dideliais kiekiais.

2017 m. sausio mėn. pradžioje pas anksčiau neteistą klaipėdietį policijos tyrėjai rado nedidelį kiekį kanapių. Įtariamasis pakartotinai sulaikytas 2017 m. balandžio mėn. Pas jį taip pat rasta kvaišalų. Šįkart, įtariama, psichotropinė medžiaga - metamfetaminas.

2017 m. kovo mėn. uostamiestyje sulaikytas anksčiau neteistas palangiškis. Pas jį rasta kanapių. Įtariama, kad narkotikus jam pardavė individualią veiklą vykdantis anksčiau neteistas Klaipėdos miesto gyventojas.

2017 m. balandžio mėn. įtardami narkotikų platinimu teisėsaugininkai atliko kratą pas anksčiau už kaimyno nužudymą ir viešosios tvarkos pažeidimą teistą klaipėdietį. Kratos metu paimtos 83 tabletės su, įtariama, psichotropine medžiaga - MDMA.

Tą pačią dieną sulaikytas ir su organizuotu nusikalstamumu siejamas, Lietuvoje, Danijoje bei Olandijoje už turto pasisavinimą ir nusikalstamu būdu įgyto turto legalizavimą teistas, įtariama, kvaišalų tiekėjas.

Jo tėvui priklausančio negyvenamojo namo rūsyje aptikti labai dideli narkotikų kiekiai: apie 5 900 tablečių ir 9 tablečių fragmentai su galimai psichotropine medžiaga - MDMA, 50 „markučių" su, įtariama, psichotropine medžiaga - LSD bei narkotinė medžiaga - kanapės.
Du narkotikų platinimu įtariami asmenys suimti, kitiems paskirtos švelnesnės kardomosios priemonės.

Ikiteisminį tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyrius (ONKTS).

LR BK 260 str. už neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti numato laisvės atėmimą nuo 2 iki 15 metų.

Klaipėdos apskr. VPK informacija
Aktualijos

 

 

 

 

 

 


Šiuo metu informacija teikiama šiais klausimais:
1) migracija (pasai, asmens tapatybės kortelės, užsieniečių teisinė padėtis Lietuvoje);
2) licencijavimas (leidimai laikyti (nešiotis) ginklus fiziniams asmenims, apsaugos darbuotojų pažymėjimai ir kt.);
3) kaip tapti policijos pareigūnu (stojimas į Lietuvos policijos mokyklą ir Mykolo Romerio universitetą).

Virtualus turas apie Lietuvos policiją
Paieška Policijos departamento naujienose
Nuo
iki
Paieškos žodis:
 
 
 
 
 
 
  
 
 
  
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Biudžetinė įstaiga
Saltoniškių g. 19, LT-08105 Vilnius, Lietuva
Tel. (8 5) 271 9731, faks. (8 5) 271 9978
El. paštas info@policija.lt
PVM mokėtojo kodas Nr. LT100005428413 Duomenys apie Policijos departamentą prie VRM kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188785847
Informacija atnaujinta: 2017-05-04