Į pradžią
Paieška
Svetainės medis
Rašyti laišką
Spausdinimo versija
Į titulinį
Ginti. Saugoti. Padėti.

Pažymėti naujieji miesto dviračiai

2017-05-03

Šiandien Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos valdybos Bendruomenės pareigūnų veiklos skyriaus pareigūnai pažymėjo 30 oranžinių dviračių, kuriais netrukus galės naudotis ir kauniečiai, ir miesto svečiai.

Praėjusiais metais Bendruomenės pareigūnai miesto dviračių pažymėjo net 120, iš kurių nei vienas nebuvo pavogtas. Įprastai per metus pareigūnams tenka pažymėti ne vieną šimtą ir gyventojų dviračių. Pastarųjų vagysčių vis mažėja, nes pažymėtas daiktas policijos įstaigoje, atbaido ilgapirščius.

Pareigūnai primena, kad, norint pažymėti dviratį, reikia su savimi atsinešti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą ir dviračio (žymimo daikto) įsigijimo dokumentus. Dviračius pareigūnai užregistruoja, specialia priemone pažymi jo rėmą ir užklijuoja lipduką su užrašu „Daiktas pažymėtas policijoje".

Lipdukas ant transporto priemonės rėmo įspės tuos, kurie kėsinsis į šį turtą. Vagystės atveju policijoje pažymėtą dviratį bus lengviau surasti ir atpažinti. Pareigūnai bei dviračių savininkai tikisi, jog daiktų žymėjimas padės ilgapirščius atgrasyti nuo kėsinimosi į svetimą turtą.

Visus, norinčius pasižymėti savo dviračius ar kitus vertingus daiktus, pareigūnai kviečia atvykti į Aitvarų šventę Kauno rajone, Zapyškyje, arba Hanza dienas Kaune.

Kauno apskr. VPK informacija
Aktualijos

 

 

 

 

 

 


Šiuo metu informacija teikiama šiais klausimais:
1) migracija (pasai, asmens tapatybės kortelės, užsieniečių teisinė padėtis Lietuvoje);
2) licencijavimas (leidimai laikyti (nešiotis) ginklus fiziniams asmenims, apsaugos darbuotojų pažymėjimai ir kt.);
3) kaip tapti policijos pareigūnu (stojimas į Lietuvos policijos mokyklą ir Mykolo Romerio universitetą).

Virtualus turas apie Lietuvos policiją
Paieška policijos įstaigų naujienose
Nuo
iki
Paieškos žodis:
 
 
 
 
 
 
  
 
 
  
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Biudžetinė įstaiga
Saltoniškių g. 19, LT-08105 Vilnius, Lietuva
Tel. (8 5) 271 9731, faks. (8 5) 271 9978
El. paštas info@policija.lt
PVM mokėtojo kodas Nr. LT100005428413 Duomenys apie Policijos departamentą prie VRM kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188785847
Informacija atnaujinta: 2017-05-03