Į pradžią
Paieška
Svetainės medis
Rašyti laišką
Spausdinimo versija
Į titulinį
Ginti. Saugoti. Padėti.

Nuo pareigūnų sprukusio girto 17-mečio valdomas „Audi A4“ nulėkė į griovį (video)

2017-05-02

Eismo saugumas kelyje - vienas iš uždavinių, kurio nuolat siekia Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai. Todėl neblaivūs vairuotojai ir jų keliama grėsmė eismo dalyviams yra didžiulė problema, su kuria nuolat susiduriama. Kaip pastebi pareigūnai, nors kelyje nuolat vykdomos eismo saugumo priemonės ir iš eismo kone kasdien eliminuojami neblaivūs vairuotojai, vis tik piliečių abejingumas ir atsainumas nugali. Balandžio 29-ąją, Mažeikių rajone, Tirkšliuose, vos per plauką pavyko išvengti aukų, girtam nepilnamečiui sėdus prie automobilio vairo.

17.45 val. policijos pareigūnai sulaukė sunerimusio gyventojo skambučio, kuriuo buvo pranešta apie Mažeikių r., Tirkšlių miestelio gatvėmis grėsmingai lakstantį „Audi A4". Nuvykę į gyvenvietę, Mežeikių r. PK Reagavimo skyriaus pareigūnai nurodytą automobilį pastebėjo stovėjimo aikštelėje. Tačiau prie vairo sėdėjęs 17 metų to paties miestelio gyventojas, pastebėjęs pareigūnus, užvedė „Audi A4" variklį ir nurūko gatve.

Įjungus policijos tarnybinio automobilio šviesos ir garso signalus, prie vairo sėdėjęs jaunuolis jų nepaisė ir rizikuodamas tiek savo, tiek kitų eismo dalyvių gyvybėmis, spruko. Įkandin bėglio skubantiems pareigūnams gaudynėse ilgai dalyvauti neteko - posūkyje sukėlęs avarinę situaciją ir vos neatsitrenkęs į priešais atvažiuojantį automobilį, jaunuolio valdomas „Audi A4" nulėkė į griovį. Kaip vėliau paaiškėjo, teisės vairuoti neįgijęs septyniolikmetis, automobilį vairavo būdamas neblaivus - jam nustatytas 1,93 promilės girtumas.

Laimei, neatsakingas jaunuolio pasivažinėjimas atsipirko tik nežymiais jo paties sužalojimais. Tačiau prie vairo sėdęs neblaivus nepilnametis, tikimasi, savo klaidų pradedant vairavimo karjerą nebekartos. Dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 281 str. (Kelių transporto eismo saugumo ar transporto priemonių eksploatavimo taisyklių pažeidimas).

Vaizdo medžiaga

Telšių apskr. VPK informacija
Aktualijos

 

 

 

 

 

 


Šiuo metu informacija teikiama šiais klausimais:
1) migracija (pasai, asmens tapatybės kortelės, užsieniečių teisinė padėtis Lietuvoje);
2) licencijavimas (leidimai laikyti (nešiotis) ginklus fiziniams asmenims, apsaugos darbuotojų pažymėjimai ir kt.);
3) kaip tapti policijos pareigūnu (stojimas į Lietuvos policijos mokyklą ir Mykolo Romerio universitetą).

Virtualus turas apie Lietuvos policiją
Paieška policijos įstaigų naujienose
Nuo
iki
Paieškos žodis:
 
 
 
 
 
 
  
 
 
  
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Biudžetinė įstaiga
Saltoniškių g. 19, LT-08105 Vilnius, Lietuva
Tel. (8 5) 271 9731, faks. (8 5) 271 9978
El. paštas info@policija.lt
PVM mokėtojo kodas Nr. LT100005428413 Duomenys apie Policijos departamentą prie VRM kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188785847
Informacija atnaujinta: 2017-05-02