Į pradžią
Paieška
Svetainės medis
Rašyti laišką
Spausdinimo versija
Į titulinį
Ginti. Saugoti. Padėti.

Pareigūnui vietoje žvejybos teko gelbėti skendusį vaiką

2017-04-28

Šiaulių apskrities policijos Patrulių rinktinės vyriausiasis patrulis Tautvydas Skikas pirmadienį turėdamas laisvą dieną su draugu išvyko į žvejybą. Vyrai nesitikėjo, kad išsiruošę į užmiestį turės gelbėti vaiko gyvybę.

Važiuojant iš Šiaulių Kuršėnų link draugai iš toli pamatė žvyrkeliu atlekiantį automobilį, kuris įsukęs į pagrindinį kelią sustojo. Automobilio vairuotojas pradėjo mojuoti prašydamas pagalbos. T. Skikui pasiteiravus, kas nutiko, išsigandęs vyras paaiškino, kad skuba pas medikus, nes veža skendusį sūnų, o automobilyje pasibaigė kuras. Tėvas sakė, kad sūnus su vyresne sesute žaidė namo kieme, kur iškastas tvenkinys, mažasis į jį įkrito. Kol sesuo pakvietė pagalbą, vaikas kelias minutes išbuvo vandenyje, sušalo. Supratę, kad reikia skubėti, šiauliečiai pasiūlė pagalbą ir greitai į savo automobilį įsodino moterį su vaiku. „Berniukas vos 3-4 metų, įsuktas į pledą, visas pamėlęs, bijojom, kad tik spėtumėm nuvažiuoti" - apie įvykį kalbėjo pareigūnas.

Kad veža mažametį T. Skikas pranešė bendruoju pagalbos telefonu, tad nuvykus į Moters ir vaiko kliniką jau laukė pagalbą pasiruošę suteikti medikai.

Šiaulių apskr. VPK informacija
Aktualijos

 

 

 

 

 

 


Šiuo numeriu teikiama informacija su migracija (pasai, asmens tapatybės kortelės, užsieniečių teisinė padėtis Lietuvoje) ir licencijavimu (leidimai laikyti (nešiotis) ginklus fiziniams asmenims, apsaugos darbuotojų pažymėjimai ir kt.) susijusiais klausimais.

Virtualus turas apie Lietuvos policiją
Paieška Policijos departamento naujienose
Nuo
iki
Paieškos žodis:
 
 
 
 
 
 
  
 
 
  
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Biudžetinė įstaiga
Saltoniškių g. 19, LT-08105 Vilnius, Lietuva
Tel. (8 5) 271 9731, faks. (8 5) 271 9978
El. paštas info@policija.lt
PVM mokėtojo kodas Nr. LT100005428413 Duomenys apie Policijos departamentą prie VRM kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188785847
Informacija atnaujinta: 2017-04-28