Į pradžią
Paieška
Svetainės medis
Rašyti laišką
Spausdinimo versija
Į titulinį
Ginti. Saugoti. Padėti.

Pareigūnai pasistengė, kad nelegalus alkoholis iš vienkiemio lauko tualeto nepasiektų vartotojų

2017-04-28

Balandžio 27-osios popietę Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Veiklos skyriaus pareigūnams ir kinologui su tarnybiniu šunimi apsilankius Telšių r., Gadūnavo sen. esančiame vienkiemyje, atskleista 41-erių sodybos šeimininko vykdoma nusikalstama veika. Dėl ūkiniame pastate įkurdinto nelegalaus alkoholio distiliato gamybos fabrikėlio, vyro atžvilgiu iškelta baudžiamoji byla.

Pareigūnams atvykus į atokiau nuo miestelio esantį vienkiemį, juos pasitikęs vyras suprato, jog išsisukti nepavyks, tad pats prisipažino vykdantis nusikalstamą veiką. Apžiūrėjus vyro gyvenamosios sodybos teritoriją, lauko tualete rasti 5 įvairių talpų plastikiniai indai, kuriuose buvo bespalvis skystis, galimai - nelegalus alkoholio distiliatas. Tęsiant paiešką, šalia esančiame tvarte pareigūnai aptiko ir visą reikiamą įrangą, rastam alkoholiui gaminti.

Dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 201 str. (Neteisėtas naminių stiprių alkoholinių gėrimų, nedenatūruoto ar denatūruoto etilo alkoholio, jų skiedinių (mišinių) ir aparatų jiems gaminti gaminimas, laikymas, gabenimas ar realizavimas). Įtariamajam gresia bauda arba laisvės atėmimas iki penkerių metų.

Tą pačią dieną, pareigūnai demaskavo ne tik nelegalų bravorą, bet ir asmenis, disponuojančius lietuviškomis banderolėmis nežymėtomis cigaretėmis. Po atlikto reido Telšių rajone, administracinėn atsakomybėn patraukti keturi asmenys, pas kuriuos iš viso rasti 45 pakeliai kontrabandinių cigarečių.

Policijos pareigūnai nuolat aktyviai atlieka veiksmus, atskleidžiančius su šešėline ekonomika susijusias nusikalstamas veikas. Taip pat ragina gyventojus nebūti abejingais ir matant ar ką nors žinant apie daromus pažeidimus bei apie neteisėtai vykdomą akcizais apmokestinamų prekių disponavimą ar nelegalaus alkoholio distiliato gamybos bei realizavimo atvejus, informuoti Telšių aps. VPK Operatyvaus valdymo skyriaus pareigūnus tel. (8 444) 60343, bendruoju pagalbos telefonu 112, anoniminiu pasitikėjimo telefonu (8 444) 60345 arba el. paštu: telsiuvpk.bud@policija.lt.

Telšių apskr. VPK informacija
Aktualijos

 

 

 

 

 

 


Šiuo metu informacija teikiama šiais klausimais:
1) migracija (pasai, asmens tapatybės kortelės, užsieniečių teisinė padėtis Lietuvoje);
2) licencijavimas (leidimai laikyti (nešiotis) ginklus fiziniams asmenims, apsaugos darbuotojų pažymėjimai ir kt.);
3) kaip tapti policijos pareigūnu (stojimas į Lietuvos policijos mokyklą ir Mykolo Romerio universitetą).

Virtualus turas apie Lietuvos policiją
Paieška policijos įstaigų naujienose
Nuo
iki
Paieškos žodis:
 
 
 
 
 
 
  
 
 
  
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Biudžetinė įstaiga
Saltoniškių g. 19, LT-08105 Vilnius, Lietuva
Tel. (8 5) 271 9731, faks. (8 5) 271 9978
El. paštas info@policija.lt
PVM mokėtojo kodas Nr. LT100005428413 Duomenys apie Policijos departamentą prie VRM kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188785847
Informacija atnaujinta: 2017-04-28