Į pradžią
Paieška
Svetainės medis
Rašyti laišką
Spausdinimo versija
Į titulinį
Ginti. Saugoti. Padėti.

Narkotikų kurjerė perduota į teisėjų rankas (video)

2017-04-28

Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos pareigūnai kartu su Šiaulių apygardos prokuratūros prokurorais baigė tirti ir teismui nagrinėti perdavė baudžiamąją bylą dėl narkotinių medžiagų kontrabandos ir neteisėto disponavimo labai dideliu narkotinių medžiagų kiekiu. Prieš teismą stos 37 metų romų kilmės lenkų tautybės Latvijos Respublikos pilietė, gabenusi per 4 kilogramus narkotinių medžiagų - kanapių.

Narkotinių medžiagų tranzitą iš Ispanijos į Rygą pareigūnai nutraukė praėjusių metų gruodžio 7-ąją. Tos dienos popietę juos pasiekė informacija, kad netrukus į Šiaulius turi įvažiuoti iš Ispanijos atvykstantis mikroautobusas, kuriuo važiuoja narkotikus gabenanti kurjerė. Už valandos po gauto pranešimo įtariamoji su dviem kelioniniais krepšiais jau buvo sulaikyta netoli Ginkūnų kapinių iš Šiaulių į Latviją vykstančiame taksi.

Pareigūnų  paklausta, ar ji veža ką nors neleistino, sulaikytoji prisipažino, kad turi narkotinių medžiagų. Kriminalistai iš mandarinais ir kitais maisto produktais prikimštų krepšių ištraukė keturis paketus su  smulkintomis kanapėmis. Jų vertė, paskaičiuota mažmeninės prekybos gatvėje kainomis, siektų apie 40 tūkstančių eurų. Moteris šiuos paketus turėjo nugabenti į Rygą ir, manoma, už tai gauti jai pažadėtą atlygį.

Įtariamoji tą pačią dieną buvo trims mėnesiams suimta, vėliau ši kardomoji priemonė pratęsta ir  teismo ji laukia belangėje. Už jos padarytas nusikalstamas veikas Baudžiamasis kodeksas numato laisvės atėmimą nuo 10 iki 15 metų.

Šiaulių apskr. VPK informacija
Aktualijos

 

 

 

 

 

 


Šiuo metu informacija teikiama šiais klausimais:
1) migracija (pasai, asmens tapatybės kortelės, užsieniečių teisinė padėtis Lietuvoje);
2) licencijavimas (leidimai laikyti (nešiotis) ginklus fiziniams asmenims, apsaugos darbuotojų pažymėjimai ir kt.);
3) kaip tapti policijos pareigūnu (stojimas į Lietuvos policijos mokyklą ir Mykolo Romerio universitetą).

Virtualus turas apie Lietuvos policiją
Paieška policijos įstaigų naujienose
Nuo
iki
Paieškos žodis:
 
 
 
 
 
 
  
 
 
  
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Biudžetinė įstaiga
Saltoniškių g. 19, LT-08105 Vilnius, Lietuva
Tel. (8 5) 271 9731, faks. (8 5) 271 9978
El. paštas info@policija.lt
PVM mokėtojo kodas Nr. LT100005428413 Duomenys apie Policijos departamentą prie VRM kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188785847
Informacija atnaujinta: 2017-04-28