Į pradžią
Paieška
Svetainės medis
Rašyti laišką
Spausdinimo versija
Į titulinį
Ginti. Saugoti. Padėti.

Visa Vilniaus apskrities policija dirba pagal naują veiklos modelį

2017-04-27

Nuo šiandien, balandžio 27-osios, pagal naują veiklos organizavimo modelį dirba visi Vilniaus apskrities policijos įstaigos struktūriniai policijos komisariatai - prie pokyčius jau įgyvendinusių padalinių prisijungė Vilniaus miesto antrasis, penktasis ir šeštasis policijos komisariatai.

Lietuvos policijoje vykdoma pertvarka skirta priartinti policiją prie jos paslaugų laukiančių žmonių, greičiau reaguoti į gautus pranešimus, išlyginti pareigūnų darbo krūvius, pašalinti funkcijų sudvejinimą, biurokratinius trikdžius. Siekiama operatyvesnio reagavimo į įvykius, didesnio efektyvumo ir racionalumo: numatoma, kad į iškvietimus reaguos arčiausiai pagalbos prašančio asmens esantis policijos ekipažas, kurio pareigūnai turi visas reikalingas priemones bei įrangą, yra tinkamai parengti ir dažniausiai galintys išsyk ir iki galo išspręsti kilusią problemą ar incidentą, atsisakant anksčiau taikytų lėtų ir nereikalingai formalizuotų procedūrų. Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato, kaip ir kitų šalies apskričių teritorinių policijos komisariatų, valdymo struktūra tampa paprastesnė, pašalinamos perteklinės valdymo grandys, racionaliau panaudojami žmogiškieji ir finansiniai ištekliai.

„Policijai yra žinomi visuomenės poreikis matyti kuo daugiau gatvėse patruliuojančių pareigūnų, jų kuo efektyvesnio ir greitesnio reagavimo noras. Siekiama, kad gatvėse patruliuojančių ir į iškvietimus vykstančių pareigūnų skaičius padvigubėtų", - teigia Vilniaus apskrities policijos vadovas S. Gagas. - „Didesnio pareigūnų universalumo siekis nereiškia kriminalinės policijos sunykimo. Atvirkščiai, ji stiprinama centralizuojant specializuotuose padaliniuose, tirsiančiuose sudėtingus, ypatingai grėsmingus nusikaltimus. Įgyvendinamos reformos sujungiant kriminalinę ir viešąją policijos rūšis padės veiksmingiau reaguoti ir į „kasdieniškus" nedidelius teisės pažeidimus, ir į sunkius nusikaltimus".

Vilniaus apskr. VPK informacija
Aktualijos

 

 

 

 

 

 


Šiuo metu informacija teikiama šiais klausimais:
1) migracija (pasai, asmens tapatybės kortelės, užsieniečių teisinė padėtis Lietuvoje);
2) licencijavimas (leidimai laikyti (nešiotis) ginklus fiziniams asmenims, apsaugos darbuotojų pažymėjimai ir kt.);
3) kaip tapti policijos pareigūnu (stojimas į Lietuvos policijos mokyklą ir Mykolo Romerio universitetą).

Virtualus turas apie Lietuvos policiją
Paieška Policijos departamento naujienose
Nuo
iki
Paieškos žodis:
 
 
 
 
 
 
  
 
 
  
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Biudžetinė įstaiga
Saltoniškių g. 19, LT-08105 Vilnius, Lietuva
Tel. (8 5) 271 9731, faks. (8 5) 271 9978
El. paštas info@policija.lt
PVM mokėtojo kodas Nr. LT100005428413 Duomenys apie Policijos departamentą prie VRM kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188785847
Informacija atnaujinta: 2017-04-27