Į pradžią
Paieška
Svetainės medis
Rašyti laišką
Spausdinimo versija
Į titulinį
Ginti. Saugoti. Padėti.

Kinologas su tarnybiniu šunimi jaunuoliams sutrukdė pasimėgauti „žolės“ dūmu

2017-04-26

Balandžio 25-ąją, Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato kinologas Tomas Taurinskis, kaip įprasta, su tarnybiniu šunimi Attilu mieste prižiūrėjo viešąją tvarką. Dirbdamas su keturkoju kolega, kinologas dažniausiai patruliuoja pėstute, tačiau atokesnes vietas aplanko ir automobiliu. Apžvelgiant Masčio ežero pakrantę, prieš pat vidudienį, pareigūno akys užkliuvo už šalia vandens esančioje aikštelėje stovinčio automobilio. Nusprendus patikrinti jame sėdėjusius tris jaunuolis, paaiškėjo, kad intuicija nepavedė.

Pliaupiant lietui, automobilyje „Opel Omega" sėdėję trys jaunuoliai buvo patikrinti juos aptikusio kinologo. Pas vieną iš keleivių (gimęs 1998 m., gyv. Telšiuose) pareigūnas aptiko vartoti paruoštos, galimai, augalinės kilmės narkotinės medžiagos, įprastai vadinamos žole. Specialiai apmokyto šuns pagalba buvo patikrintas visas automobilio salonas, bagažinė, apieškoti automobilyje buvę asmenys. Akivaizdu, kad atokiau nuo žmonių akių pavažiavę jaunuoliai ketino mėgautis „žolės" dūmu, tačiau jų planas žlugo, užklupus pareigūnui.

Už nusikalstamą veiką, keleivio atžvilgiu pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 259 str. (Neteisėtas disponavimas narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti). Už disponavimą narkotinėmis medžiagomis, anksčiau reikalų su teisėsauga neturėjusiam įtariamajam gresia  viešieji darbai arba laisvės apribojimas, arba bauda, arba areštas. 

Telšių apskr. VPK informacija
Aktualijos

 

 

 

 

 

 


Šiuo metu informacija teikiama šiais klausimais:
1) migracija (pasai, asmens tapatybės kortelės, užsieniečių teisinė padėtis Lietuvoje);
2) licencijavimas (leidimai laikyti (nešiotis) ginklus fiziniams asmenims, apsaugos darbuotojų pažymėjimai ir kt.);
3) kaip tapti policijos pareigūnu (stojimas į Lietuvos policijos mokyklą ir Mykolo Romerio universitetą).

Virtualus turas apie Lietuvos policiją
Paieška policijos įstaigų naujienose
Nuo
iki
Paieškos žodis:
 
 
 
 
 
 
  
 
 
  
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Biudžetinė įstaiga
Saltoniškių g. 19, LT-08105 Vilnius, Lietuva
Tel. (8 5) 271 9731, faks. (8 5) 271 9978
El. paštas info@policija.lt
PVM mokėtojo kodas Nr. LT100005428413 Duomenys apie Policijos departamentą prie VRM kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188785847
Informacija atnaujinta: 2017-04-27