Į pradžią
Paieška
Svetainės medis
Rašyti laišką
Spausdinimo versija
Į titulinį
Ginti. Saugoti. Padėti.

Klaipėdoje paskelbti apkaltinamieji nuosprendžiai narkotikų platintojams (video)

2017-04-26

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) struktūriniai padaliniai tęsia aktyvius kriminalinės žvalgybos ir ikiteisminio tyrimo veiksmus užkardant, atskleidžiant bei tiriant neteisėtą narkotinių ir psichotropinių medžiagų apyvartą.

Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdyba ir Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyrius užbaigė tris ikiteisminius tyrimus dėl narkotinių ir psichotropinių medžiagų platinimo. Dar vienas ikiteisminis tyrimas vieno asmens atžvilgiu užbaigtas supaprastinto proceso tvarka. Baudžiamojon atsakomybėn iš viso patraukti septyni kaltinamieji. Kaltinimai dėl kvaišalų platinimo pareikšti trims asmenims.

Baudžiamosiose bylose Klaipėdos miesto apylinkės teismas jau paskelbė apkaltinamuosius nuosprendžius.

Niekur nedirbančiam 26 metų amžiaus Marijampolės savivaldybės gyventojui už psichotropinės medžiagos - metamfetamino pardavimą teismo nuosprendžiu paskirti 2 m. laisvės atėmimo, bausmės vykdymą atidedant. Nuteistasis įpareigotas gydytis nuo priklausomybės narkotikams ir nevartoti psichiką veikiančių medžiagų.

45 metų amžiaus klaipėdiečiui, kuris pardavė dviem į uostamiestį atvykusiems bičiuliams narkotinę medžiagą - kokainą paskirta 2 m. 8 mėn. laisvės atėmimo bausmė. Jis privalo 9 mėn. dalyvauti elgesio pataisos programose, neišvykti už gyvenamosios vietos miesto ribų bei nevartoti kvaišalų. Apie 2 g kokaino pasikėsinę įgyti asmenys nuteisti tūkstantinėmis baudomis (iš viso - apie 4 500 Eur).

38 metų amžiaus anksčiau ne kartą teistas bedarbis iš Klaipėdos už heroino platinimą nuteistas 2 m. 4 mėn. laisvės atėmimo bausme. Nuteistasis įpareigotas gydytis priklausomybės ligas, dalyvauti elgesio pataisos programose, nevartoti psichiką veikiančių medžiagų. Tai jis privalės daryti visą bausmės vykdymo atidėjimo laikotarpį - 3 metus. Jo 9 kartus anksčiau teistam bendrininkui už neteisėtą disponavimą heroinu ir anksčiau įvykdytus nusikaltimus paskirta reali laisvės atėmimo bausmė.

LR BK 260 str. už neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti numato laisvės atėmimą nuo 2 iki 15 metų.

Klaipėdos apskr. VPK informacija
Aktualijos

 

 

 

 

 

 


Šiuo metu informacija teikiama šiais klausimais:
1) migracija (pasai, asmens tapatybės kortelės, užsieniečių teisinė padėtis Lietuvoje);
2) licencijavimas (leidimai laikyti (nešiotis) ginklus fiziniams asmenims, apsaugos darbuotojų pažymėjimai ir kt.);
3) kaip tapti policijos pareigūnu (stojimas į Lietuvos policijos mokyklą ir Mykolo Romerio universitetą).

Virtualus turas apie Lietuvos policiją
Paieška policijos įstaigų naujienose
Nuo
iki
Paieškos žodis:
 
 
 
 
 
 
  
 
 
  
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Biudžetinė įstaiga
Saltoniškių g. 19, LT-08105 Vilnius, Lietuva
Tel. (8 5) 271 9731, faks. (8 5) 271 9978
El. paštas info@policija.lt
PVM mokėtojo kodas Nr. LT100005428413 Duomenys apie Policijos departamentą prie VRM kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188785847
Informacija atnaujinta: 2017-04-26