Į pradžią
Paieška
Svetainės medis
Rašyti laišką
Spausdinimo versija
Į titulinį
Ginti. Saugoti. Padėti.

Klaipėdos kriminalistai pričiupo du įtariamuosius moters plėšimu (video)

2017-04-25
2017 m. vasario mėnesį Klaipėdos apskr. VPK pareigūnai sulaukė nuo plėšikų nukentėjusios moters pagalbos prašymo. Aiškinantis įvykio aplinkybes, buvo nustatyta, kad 1958 m. gimusi klaipėdietė buvo apiplėšta, kai po darbo, apie 22 val., vyko namo, tačiau tik priėjusią autobusų stotelę Taikos pr., prie Pirminės sveikatos priežiūros centro, ją užpuolė du nepažįstami asmenys.

Vienas aukai papurškė į veidą dirginančių dujų, o kitas puolė plėšti iš rankų ne tik jos turėtą rankinę, bet ir pirkinių krepšį su įvairias maisto produktais. Moteris bandė priešintis, tačiau įveikti dviejų užpuolikų jėgų neužteko, o ir kaip tyčia tuo metu, prie pakankamai judrios miesto gatvės, pašalinių asmenų, galėjusių suskubti į pagalbą, nepasitaikė. Pagrobtą turtą nukentėjusioji įvertino kiek daugiau nei 280 eurų.

Klaipėdos apskrities VPK Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai, tiriantys šio pobūdžio nusikalstamas veikas, nustatė bei sulaikė jau ankščiau ne po kartą teistus asmenis: 1988 m. gimęs įtariamasis 4 kartus teistas už vagystes, plėšimą bei sukčiavimą, o jo 1993 m. gimęs bendras turi dar ilgesnę kriminalinę patirtį, ankščiau teistas už vagystes ir plėšimus, jis iš įkalinimo vietos išleistas tik 2016 m. pabaigoje. Negana to, pastarasis po įvykdyto plėšimo praėjus kiek daugiau nei savaitei, neblaivus viešojoje vietoje išdaužė automobilio „VW Golf", stovėjusio Minijos gatvėje, langų stiklus. Tad jam teks atsakyti ir už viešosios tvarkos pažeidimą.

Dalis iš nukentėjusiosios pagrobtų daiktų buvo rasta ir grąžinta. Abu įtariamieji teismo lauks už grotų, nes tyrimui vadovavusio Klaipėdos apygardos prokuratūros Klaipėdos apylinkės prokuratūros prokuroro prašymu, teismas jiems skyrė griežčiausią kardomąją priemonę - suėmimą.

Ikiteisminis tyrimas jau yra baigtas ir byla perduota į teismą.Klaipėdos apskr. VPK informacija
Aktualijos

 

 

 

 

 

 


Šiuo metu informacija teikiama šiais klausimais:
1) migracija (pasai, asmens tapatybės kortelės, užsieniečių teisinė padėtis Lietuvoje);
2) licencijavimas (leidimai laikyti (nešiotis) ginklus fiziniams asmenims, apsaugos darbuotojų pažymėjimai ir kt.);
3) kaip tapti policijos pareigūnu (stojimas į Lietuvos policijos mokyklą ir Mykolo Romerio universitetą).

Virtualus turas apie Lietuvos policiją
Paieška policijos įstaigų naujienose
Nuo
iki
Paieškos žodis:
 
 
 
 
 
 
  
 
 
  
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Biudžetinė įstaiga
Saltoniškių g. 19, LT-08105 Vilnius, Lietuva
Tel. (8 5) 271 9731, faks. (8 5) 271 9978
El. paštas info@policija.lt
PVM mokėtojo kodas Nr. LT100005428413 Duomenys apie Policijos departamentą prie VRM kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188785847
Informacija atnaujinta: 2017-04-25