Į pradžią
Paieška
Svetainės medis
Rašyti laišką
Spausdinimo versija
Į titulinį
Ginti. Saugoti. Padėti.

Sulaikyti turto sunaikinimu ir turto prievartavimu įtariami asmenys (video)

2017-04-18

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl turto sunaikinimo ar sugadinimo visuotinai pavojingu būdu ir didelės vertės turto prievartavimo (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 187 str. 2 d., 181 str. 3 d.). Šis ikiteisminis tyrimas buvo pradėtas po to, kai š. m. ankstyvą kovo 6-osios rytą Vilniuje, Perkūnkiemio g., buvo sudegintas 2015 metų laidos „Škoda Octavia" automobilis, nuo kurio užsidegė dar 3 šalia stovėję automobiliai. Po šio gaisro nežinomi asmenys pradėjo grasinti ir reikalauti iš nukentėjusiojo didelės pinigų sumos.

 Tyrimo metu buvo nustatyti šiuos nusikaltimus padarę asmenys, jų veika buvo dokumentuojama procesiniais veiksmais ‒ kovo 30 d. pasitelkus Antiteroristinių operacijų rinktinės „Aras" pareigūnus, Šalčininkuose policijos pareigūnai sulaikė 2 asmenis, įtariamus turto sunaikinimu ir jo prievartavimu. Abu sulaikytieji iš nukentėjusio reikalo perduoti 100 000 eurų, o neįvykdžius reikalavimų, grasino susidoroti su jo šeima. Sulaikytųjų asmenų gyvenamosiose vietose atliktos kratos. Jų metu pas vieną įtariamąjį paimtas teisėtai laikomas šaunamasis ginklas ‒ pistoletas.

Už didelės vertės turto prievartavimą Lietuvos Respublikos baudžiamasis kodeksas numato laisvės atėmimo bausmę nuo trejų iki dešimties metų.

Ikiteisminį tyrimą organizuoja ir kontroliuoja Vilniaus apygardos prokuratūros Organizuotų nusikalimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorai.

Vilniaus apskr. VPK informacija
Aktualijos

 

 

 

 

 

 


Šiuo metu informacija teikiama šiais klausimais:
1) migracija (pasai, asmens tapatybės kortelės, užsieniečių teisinė padėtis Lietuvoje);
2) licencijavimas (leidimai laikyti (nešiotis) ginklus fiziniams asmenims, apsaugos darbuotojų pažymėjimai ir kt.);
3) kaip tapti policijos pareigūnu (stojimas į Lietuvos policijos mokyklą ir Mykolo Romerio universitetą).

Virtualus turas apie Lietuvos policiją
Paieška policijos įstaigų naujienose
Nuo
iki
Paieškos žodis:
 
 
 
 
 
 
  
 
 
  
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Biudžetinė įstaiga
Saltoniškių g. 19, LT-08105 Vilnius, Lietuva
Tel. (8 5) 271 9731, faks. (8 5) 271 9978
El. paštas info@policija.lt
PVM mokėtojo kodas Nr. LT100005428413 Duomenys apie Policijos departamentą prie VRM kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188785847
Informacija atnaujinta: 2017-04-18