Į pradžią
Paieška
Svetainės medis
Rašyti laišką
Spausdinimo versija
Į titulinį
Ginti. Saugoti. Padėti.

Lietuvos kriminalinės policijos biurui įgyvendinant projektą kovos su organizuotu nusikalstamumu ir korupcija srityje Lietuvoje lankėsi partneriai iš Kroatijos policijos

2017-04-18

2017 m. balandžio 3-7 d. Lietuvoje lankėsi Nacionalinės policijos tarnybos kovai su korupcija ir organizuotu nusikalstamumu pareigūnai. Pažintinis vizitas buvo organizuojamas įgyvendinant Europos Sąjungos (ES) Dvynių programos trumpalaikį projektą „Nacionalinės policijos tarnybos kovai su korupcija ir organizuotu nusikalstamumu administracinių ir operacinių pajėgumų stiprinimas (CRO NPOSCOC), kurį įgyvendina Lietuvos kriminalinės policijos biuras (toliau - Biuras).

Kolegoms iš Kroatijos Lietuvos policijos sistemą ir vykdomas pertvarkas pristatė policijos generalinio komisaro pavaduotojas Edvardas Šileris, Biuro veiklos kryptis ir aktualijas aptarė Biuro viršininko pavaduotojas Andžejus Roginskis. Pažintinio vizito metu svečiai lankėsi ir susitiko su skirtingų Biuro padalinių, specializuotų ir teritorinių policijos įstaigų atstovais. Buvo diskutuojama policijos veiklos tikslais naudojamų informacinių technologijų, kriminalinės žvalgybos, informacijos analizės, specializuotų kriminalinės policijos mokymų ir kitomis temomis.

Projekto tikslas - Kroatijos policijos kovos su organizuotu nusikalstamumu ir korupcija tarnybos organizacinių, administracinių, žvalgybinio pobūdžio veiklos ir tyrimo pajėgumų stiprinimas. Projekto, kurio trukmė 8 mėnesiai, metu geriausi Lietuvos ekspertai perduos savo patirtį Kroatijos policijos kolegoms.

Projektui įgyvendinti skiriamas ES finansavimas. Projekto administracinį ir finansinį valdymą užtikrins didelę Dvynių projektų Kroatijoje administravimo patirtį turinti VšĮ Centrinė projektų valdymo agentūra.

Apie ES Dvynių programą plačiau skaitykite čia.


 
 
Projektas finansuojamas Europos Sąjungos lėšomis
Lietuvos kriminalinės policijos biuro informacija
Aktualijos

 

 

 

 

 

 


Šiuo metu informacija teikiama šiais klausimais:
1) migracija (pasai, asmens tapatybės kortelės, užsieniečių teisinė padėtis Lietuvoje);
2) licencijavimas (leidimai laikyti (nešiotis) ginklus fiziniams asmenims, apsaugos darbuotojų pažymėjimai ir kt.);
3) kaip tapti policijos pareigūnu (stojimas į Lietuvos policijos mokyklą ir Mykolo Romerio universitetą).

Virtualus turas apie Lietuvos policiją
Paieška Policijos departamento naujienose
Nuo
iki
Paieškos žodis:
 
 
 
 
 
 
  
 
 
  
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Biudžetinė įstaiga
Saltoniškių g. 19, LT-08105 Vilnius, Lietuva
Tel. (8 5) 271 9731, faks. (8 5) 271 9978
El. paštas info@policija.lt
PVM mokėtojo kodas Nr. LT100005428413 Duomenys apie Policijos departamentą prie VRM kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188785847
Informacija atnaujinta: 2017-04-18