Į pradžią
Paieška
Svetainės medis
Rašyti laišką
Spausdinimo versija
Į titulinį
Ginti. Saugoti. Padėti.

Kaip vogtas automobilis buvo išgelbėtas nuo sunaikinimo

2017-04-14

Šios istorijos moralas būtų toks: pavogė ne pirmos jaunystės  automobilį - skubėk į metalo supirktuvę, gal dar spėsi jį išgelbėti. Būtent, metalo supirktuvėje savo pavogtą automobilį  ir surado vienas šiaulietis.

Kai kovo 1-ąją Šiauliuose, Aukštabalio g., gyvenantis 43 metų vyras, užsiimantis sendaikčių supirkimu,  pasigedo gatvėje stovėjusio sendaikčiais prikrauto savo „Peugeot Boxer", pagaminto 2000 metais, jis puolė skambinėti savo pažįstamiems, klausinėdamas gal kas nors ką nors žino apie jo dingusį automobilį. Tą pačią dieną jis sulaukė vieno metalo supirktuvėje dirbančio  pažįstamo asmens skambučio - pavogtasis automobilis stovi  jo darbavietės kieme. Paaiškėjo, kad nuo metalo pjaustytuvo jį išgelbėjo ... sendaikčiai. Kai trys vyrai „Peugeot Boxer" atgabeno į supirktuvę ir norėjo jį parduoti kaip metalo laužą, darbuotojams įtarimą sukėlė per didelis jo svoris. Išlaužę bagažinės duris (nes raktelių nebuvo), vyrai išvydo krūvą įvairių sendaikčių, kurie pasunkino automobilį ir išaugino  kainą už priduodamą metalą.  Kadangi darbo laikas ėjo į pabaigą, tad buvo sutarta, kad transporto priemonę atgabenę vyrai jų išsikraustyti atvažiuos kitą dieną.

Tačiau kitą dieną trijulės metalo supirktuvėje  jau laukė  Šiaulių apskrities policijos Nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai, kurie sulaikė automobilio vagyste įtariamus vyrus - 18, 24 ir 25 metų šiauliečius. Įtarimas dėl automobilio vagystės buvo pareikštas 7 kartus už įvairius nusikaltimus jau teistam 24-mečiui. Teismas dviem mėnesiams sankcionavo jo suėmimą. Kiti du baudžiamosios atsakomybės išvengė, nes vagystę įvykdęs prisipažino 24-metis, o jie tik talkinę, transporto priemonę gabenant į metalo supirktuvę, net nežinodami, kad ji vogta.

Kyla klausimas, kaip vogtas automobilis galėjo atsidurti metalo supirktuvėje? Pagal taisykles, priduodamas automobilį asmuo privalo  pateikti transporto priemonės registracijos dokumentus arba pirkimo-pardavimo sutartį, kas įrodytų, jog automobilis priklauso jam. Kyla abejonių, ar metalo supirktuvių darbuotojai visada deramai atlieka savo pareigą.

Šiaulių apskr. VPK informacija
Aktualijos

 

 

 

 

 

 


Šiuo metu informacija teikiama šiais klausimais:
1) migracija (pasai, asmens tapatybės kortelės, užsieniečių teisinė padėtis Lietuvoje);
2) licencijavimas (leidimai laikyti (nešiotis) ginklus fiziniams asmenims, apsaugos darbuotojų pažymėjimai ir kt.);
3) kaip tapti policijos pareigūnu (stojimas į Lietuvos policijos mokyklą ir Mykolo Romerio universitetą).

Virtualus turas apie Lietuvos policiją
Paieška policijos įstaigų naujienose
Nuo
iki
Paieškos žodis:
 
 
 
 
 
 
  
 
 
  
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Biudžetinė įstaiga
Saltoniškių g. 19, LT-08105 Vilnius, Lietuva
Tel. (8 5) 271 9731, faks. (8 5) 271 9978
El. paštas info@policija.lt
PVM mokėtojo kodas Nr. LT100005428413 Duomenys apie Policijos departamentą prie VRM kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188785847
Informacija atnaujinta: 2017-04-14