Į pradžią
Paieška
Svetainės medis
Rašyti laišką
Spausdinimo versija
Į titulinį
Ginti. Saugoti. Padėti.

Telšių rajono gyventojas įpročių keisti nelinkęs – prie vairo vėl demaskuotas visiškai girtas

2017-04-12

Balandžio 6-ąją, saugaus eismo dieną, visiškai nesaugiai ir juo labiau neatsakingai pasielgė 56-erių Telšių rajono gyventojas. Telšiuose, Mediškių kaime, būdamas visiškai girtas (nustatytas sunkus, 2,84 promilės, girtumas) jis vairavo automobilį „VW Golf". Be to, prie automobilio vairo vyras sėdo neturėdamas tam teisės. Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos skyriaus pareigūnams patikrinus vairuotojo istoriją, paaiškėjo ir daugiau pikantiškų detalių.

Sunkiai apgirtęs vairuotojas, būdamas tokios būklės, pasirodo, automobilį valdo ne pirmą kartą. Vos šių metų vasario pabaigoje, Telšių rajono gyventojas taip pat buvo demaskuotas neblaivus (nustatytas 2,24 promilės girtumas). Tą kartą, siekdamas išvengti atsakomybės už vairavimą išgėrus, pareigūnams jis davė 150 eurų kyšį. Dėl papirkimo atliktas ikiteisminis tyrimas pasiekė teismą, kur bus sprendžiama dėl gresiančios bausmės. 

Savo įpročio vairuoti neblaiviam, vyras nekeičia nuo 2012-ųjų, kada pirmą kartą buvo sulaikytas pareigūnų. Prieš penkerius metus, už vairavimą išgėrus (nustatytas 2,87 promilės girtumas) piliečiui buvo paskirta 2500 litų bauda ir 30-čiai mėnesių atimta teisė vairuoti transporto priemones.

Belieka tikėtis, kad nuolat grubiai kelių eismo taisykles pažeidinėjantis ir tiek savo, tiek kitų gyvybėmis rizikuojantis vairuotojas, atlikus šiuo metu vykdomą ikiteisminį tyrimą pagal 281 str. (Kelių transporto eismo saugumo ar transporto priemonių eksploatavimo taisyklių pažeidimas), teisme sulauks bausmės, priversiančios pakeisti savo ydingus įpročius.

Telšių apskr. VPK informacija
Aktualijos

 

 

 

 

 

 


Šiuo metu informacija teikiama šiais klausimais:
1) migracija (pasai, asmens tapatybės kortelės, užsieniečių teisinė padėtis Lietuvoje);
2) licencijavimas (leidimai laikyti (nešiotis) ginklus fiziniams asmenims, apsaugos darbuotojų pažymėjimai ir kt.);
3) kaip tapti policijos pareigūnu (stojimas į Lietuvos policijos mokyklą ir Mykolo Romerio universitetą).

Virtualus turas apie Lietuvos policiją
Paieška policijos įstaigų naujienose
Nuo
iki
Paieškos žodis:
 
 
 
 
 
 
  
 
 
  
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Biudžetinė įstaiga
Saltoniškių g. 19, LT-08105 Vilnius, Lietuva
Tel. (8 5) 271 9731, faks. (8 5) 271 9978
El. paštas info@policija.lt
PVM mokėtojo kodas Nr. LT100005428413 Duomenys apie Policijos departamentą prie VRM kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188785847
Informacija atnaujinta: 2017-04-12