Į pradžią
Paieška
Svetainės medis
Rašyti laišką
Spausdinimo versija
Į titulinį
Ginti. Saugoti. Padėti.

Klaipėdoje sulaikyti 7 įtariamieji heroino platinimu

2017-04-11

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Klaipėdos miesto policijos komisariato Kriminalinės policijos skyriaus (Klaipėdos m. PK KPS) pareigūnai, tikrindami iš Klaipėdos policijos žvalgybos gautą informaciją, sulaikė narkotinės medžiagos - heroino platintojus.

Ikiteisminiame tyrime baudžiamojon atsakomybėn, dėl disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis, bei disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti, viso patraukti 7 asmenys, iš kurių 6 anksčiau teisti už kitus nusikaltimus - vagystes, disponavimą narkotinėmis medžiagomis, taip pat ir už narkotinių ar psichotropinių medžiagų platinimą.

Tyrimą, pagal Lietuvos Respublikos Baudžiamojo kodekso 260 str. dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti, uostamiesčio teisėsaugininkai pradėjo dar 2016 m. vasarą, kai buvo gauta kriminalinės žvalgybos informacija dėl narkotinių medžiagų platinimo fakto Klaipėdos mieste.

Atliekant ikiteisminio tyrimo veiksmus, nustatyta, kad narkotinė medžiaga - heroinas, buvo platinamas Klaipėdos mieste, aprūpinant didžiąją miesto dalį jį vartojančių asmenų. Atliktų kratų, bei asmenų sulaikymų, apžiūrų, Klaipėdos mieste, bei Klaipėdos rajone, metu pareigūnai rado ir išėmė įvairių narkotinių medžiagų - apie 100 gramų heroino, kurio gatvės vertė apie 6000 eurų, kokaino, kanapių, ekstazi tablečių, taip pat svarstykles, naudotas narkotinėms medžiagoms dozuoti. Didžioji dalis heroino kratos metu rasta vieno iš įtariamųjų gim. 1976 m. sodyboje, Klaipėdos rajone. Įtariamiesiems paskirtos kardomosios priemonės, nuo griežčiausios - suėmimo iki pasižadėjimo neišvykti.

Pagal ikiteisminiame tyrime surinktus įrodymus, dėl disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti pareikšti trims 1976 m. 1968 m. ir 1986 m.   gimusiems klaipėdiečiams, iš kurių vienas asmuo jau teistas už narkotinių medžiagų platinimą Klaipėdos mieste 2012 m.

Už neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti baudžiama laisvės atėmimu nuo 2 iki 15 metų.

Klaipėdos apskr. VPK informacija
Aktualijos

 

 

 

 

 

 


Šiuo metu informacija teikiama šiais klausimais:
1) migracija (pasai, asmens tapatybės kortelės, užsieniečių teisinė padėtis Lietuvoje);
2) licencijavimas (leidimai laikyti (nešiotis) ginklus fiziniams asmenims, apsaugos darbuotojų pažymėjimai ir kt.);
3) kaip tapti policijos pareigūnu (stojimas į Lietuvos policijos mokyklą ir Mykolo Romerio universitetą).

Virtualus turas apie Lietuvos policiją
Paieška policijos įstaigų naujienose
Nuo
iki
Paieškos žodis:
 
 
 
 
 
 
  
 
 
  
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Biudžetinė įstaiga
Saltoniškių g. 19, LT-08105 Vilnius, Lietuva
Tel. (8 5) 271 9731, faks. (8 5) 271 9978
El. paštas info@policija.lt
PVM mokėtojo kodas Nr. LT100005428413 Duomenys apie Policijos departamentą prie VRM kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188785847
Informacija atnaujinta: 2017-04-11