Į pradžią
Paieška
Svetainės medis
Rašyti laišką
Spausdinimo versija
Į titulinį
Ginti. Saugoti. Padėti.

„Anabolikai“ ir „žolė“ - asmeninei sveikatai stiprinti?

2017-04-06

Taip argumentavo 28 metų šiaulietis, kai pareigūnai paėmė jam priklausančias 643  ampules, 28 buteliukus ir  200 tablečių  su  medikamentais, patenkančiais į  „Lietuvos Respublikos tam tikrų dopingo medžiagų kontrolės įstatymo" dispoziciją,  apie 5000 tablečių, skirtų erekcijos sutrikimams gydyti ir keli šimtai gramų narkotinių medžiagų. Tai Lietuvoje, tai Vokietijoje gyvenančiam vyrui pareikšti įtarimai dėl   neteisėto disponavimo  tam tikrų dopingo medžiagų kontrolės įstatyme nurodytomis medžiagomis turint tikslą jas platinti ir pasikėsinimo jas kontrabanda išgabenti iš šalies bei neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis. Po 9 mėnesius trukusio tyrimo Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Ekonominių nusikaltimų tyrimo valdybos pareigūnai kartu su Šiaulių apygardos prokurorais  ikiteisminį tyrimą sėkmingai baigė. 

O pradėtas jis buvo praėjusių metų birželį, kai „Lietuvos pašto" darbuotojai kartu su muitinės pareigūnais, tikrindami į Europos sąjungos šalis keliaujančias siuntas, pasirinktinai atidarę į Vokietiją siunčiamą siuntinį, rado 300 ampulių ir 16 buteliukų  su anaboliniais steroidais. Siuntinys buvo adresuotas Štutgarte gyvenančiai lietuvaitei. Pradėjus domėtis siuntėju, paaiškėjo, kad ant siuntos nurodyti duomenys yra netikri. Pareigūnams teko paplušėti, kol  nustatė tikrąjį siuntos savininką. Atlikę kratą jo gyvenamojoje vietoje, pareigūnai rado ne tik dar kelis šimtus įvairiausių dopingo medikamentų ampulėmis, buteliukais ir tabletėmis, bet ir narkotinių medžiagų (beveik 400 g kanapių ir 0,085 g kokaino) bei apie 5000 tablečių erekcijos sutrikimams šalinti.

Šiaulietis tokio didelio draudžiamų ir nedraudžiamų medikamentų kiekio ir kanapių turėjimą aiškino jų reikalingumą savo sveikatos sutrikimams gydyti. Kadangi vyras gyveno kartais Lietuvoje, kartais - pas savo draugę Vokietijoje, tai nusprendė šių preparatų turėti abiejose savo gyvenamosiose vietose. Dėl to ir siuntęs juos iš Lietuvos į Vokietiją savo draugės adresu.

Nors ir labai išmoningai vyras bandė paaiškinti neleistinų medikamentų ir narkotinių medžiagų įsigijimo priežastis, tačiau nuo baudžiamosios atsakomybės neišsisuko. Jis inkriminuojamą nusikalstamą veiką pripažino visiškai, davė išsamius parodymus, todėl susidarė prielaidos  dėl proceso užbaigimo  baudžiamuoju įsakymu. Tad greitu laiku šiaulietis išgirs teismo verdiktą.

Šiaulių apskr. VPK informacija
Aktualijos

 

 

 

 

 

 


Šiuo metu informacija teikiama šiais klausimais:
1) migracija (pasai, asmens tapatybės kortelės, užsieniečių teisinė padėtis Lietuvoje);
2) licencijavimas (leidimai laikyti (nešiotis) ginklus fiziniams asmenims, apsaugos darbuotojų pažymėjimai ir kt.);
3) kaip tapti policijos pareigūnu (stojimas į Lietuvos policijos mokyklą ir Mykolo Romerio universitetą).

Virtualus turas apie Lietuvos policiją
Paieška policijos įstaigų naujienose
Nuo
iki
Paieškos žodis:
 
 
 
 
 
 
  
 
 
  
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Biudžetinė įstaiga
Saltoniškių g. 19, LT-08105 Vilnius, Lietuva
Tel. (8 5) 271 9731, faks. (8 5) 271 9978
El. paštas info@policija.lt
PVM mokėtojo kodas Nr. LT100005428413 Duomenys apie Policijos departamentą prie VRM kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188785847
Informacija atnaujinta: 2017-04-06