Į pradžią
Paieška
Svetainės medis
Rašyti laišką
Spausdinimo versija
Į titulinį
Ginti. Saugoti. Padėti.

Viešoji konsultacija dėl vykdomų projektų

2017-03-30

Policijos departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos, įgyvendinantis du viešojo ir privataus sektorių partnerystės projektus - „Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato pastato kartu su areštine Panevėžyje, Beržų g. 46, projektavimas, statyba ir paslaugų teikimas" bei „Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pastato Kaune, Radvilėnų pl. 1, projektavimas, statyba ir paslaugų teikimas", kviečia Jus dalyvauti Policijos departamento prie Vidaus reikalų ministerijos, esančio Saltoniškių g. 19, Vilniuje, didžiojoje salėje, 2017 m. balandžio 7 d. 11 val. 00 min. įvyksiančioje viešojoje konsultacijoje dėl projektų, kurios metu bus pristatomas kompleksinis investuotojų atrankos dokumentų projektas (pasirinkta investuotojų atrankos procedūra, jos etapai; minimalūs kvalifikacijos reikalavimai ir išankstinės atrankos kriterijai; pasiūlymų vertinimo kriterijai; pagrindiniai techniniai projektų įgyvendinimo reikalavimai; esminės partnerystės sutarties sąlygos).

Pažymime, kad 2017 m. vasario 3 d. įvyko pirmoji viešoji konsultacija su rinkos dalyviais dėl aukščiau minėtų pagrindinių projektų įgyvendinimo sąlygų, su projektų vykdytojų pristatyta informacija galite susipažinti internetinėse svetainėse adresais:
http://www.policija.lt/index.php?id=40012 ir www.ppplietuva.lt.

Būsime dėkingi, jeigu apie dalyvavimą iki 2017 m. balandžio 1 d. pranešite el. paštu vpsp@policija.lt. Taip pat nurodytu adresu galite iš anksto pateikti klausimus. Su detalesne informacija apie įgyvendinamus projektus galite susipažinti internetinėse svetainėse adresais:
http://www.policija.lt/index.php?id=40012 ir www.ppplietuva.lt.

Su investuotojų atrankos dokumentų projektais nuo 2017 m. balandžio 3 d. galima bus susipažinti internetinėse svetainėse
http://www.policija.lt/index.php?id=40012 ir www.ppplietuva.lt.


Aktualijos

 

 

 

 

 

 


Šiuo metu informacija teikiama šiais klausimais:
1) migracija (pasai, asmens tapatybės kortelės, užsieniečių teisinė padėtis Lietuvoje);
2) licencijavimas (leidimai laikyti (nešiotis) ginklus fiziniams asmenims, apsaugos darbuotojų pažymėjimai ir kt.);
3) kaip tapti policijos pareigūnu (stojimas į Lietuvos policijos mokyklą ir Mykolo Romerio universitetą).

Virtualus turas apie Lietuvos policiją
Paieška Policijos departamento naujienose
Nuo
iki
Paieškos žodis:
 
 
 
 
 
 
  
 
 
  
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Biudžetinė įstaiga
Saltoniškių g. 19, LT-08105 Vilnius, Lietuva
Tel. (8 5) 271 9731, faks. (8 5) 271 9978
El. paštas info@policija.lt
PVM mokėtojo kodas Nr. LT100005428413 Duomenys apie Policijos departamentą prie VRM kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188785847
Informacija atnaujinta: 2017-03-30