Į pradžią
Paieška
Svetainės medis
Rašyti laišką
Spausdinimo versija
Į titulinį
Ginti. Saugoti. Padėti.

Marijampolės apskrityje sulaikytas vyras, galimai įvykdęs nusikalstamą veiką Kauno r., Gaižėnų k. (pildoma)

2017-03-27
Galimas įtariamasis
Kovo 27 d. 17.45 val. gautas pranešimas, kad Kauno r. Gaižėnų kaime rasti keturių žmonių kūnai su šautinėmis žaizdomis: vyro (gimusio 1967 m.), jo žmonos (gimusios 1968 m.), jo mamos (gimusios 1942 m.), jo brolio (gimusio 1979 m.). Įvykio vietoje rastas sužalotas senelis (gimęs 1936 m.), vyras ištiktas šoko, išvežtas į ligoninę. Įvykio vietoje dirba policijos pareigūnai, apžiūrima įvykio vieta, apylinkės.

Policija intensyviai ieško šiuo nusikaltimu galimo įtariamo - nužudytųjų giminaičio (gimusio 1990 m.). Kadangi iš seifo dingo laikomi legaliai ginklai, įtariamasis gali būti ginkluotas ir pavojingas.

Turinčius bet kokios informacijos apie šį įvykį, mačiusius įtartiną asmenį (-is) Gaižėnų kaime ar jo apylinkėse, policija prašo kuo skubiau informuoti pareigūnus bendruoju pagalbos tel. 112. Pareigūnai atkreipia dėmesį, kad pastebėjus įtartiną asmenį, jokiu būdu nebandyti jo sulaikyti, nes tai gali būti pavojinga, o kuo skubiau pranešti policijai.

Įtariamasis - nužudytojo (gimusio 1967 m.) sūnus, anksčiau neteistas ir nebaustas administracine tvarka. Jis dirbo vienoje iš saugos tarnybų. Iš namų dingę du legaliai laikyti vyro (gimusio 1967 m.) ginklai, leidimą ginklui turėjo ir įtariamasis.

Vien įvykio vietoje ir šalia jos dirba daugiau kaip 50 pareigūnų, pasitelkti kinologai su tarnybiniais šunimis.

Pirminiais duomenimis, šeima nužudyta ne šiandien, todėl įtariamojo paieška plečiama ir į kitus šalies rajonus bei užsienio šalis.

Atnaujinta 2017-03-28 9.15 val.


Po visą naktį vykusio intensyvaus darbo, šiandien policijos pareigūnai toliau tęs paieškos veiksmus netoli įvykio vietos, aktyvią paiešką išplečiant visoje Ringaudų seniūnijoje. Paieškai pasitelktos gausios policijos pajėgos, bus pasitelktas Valstybės sienos apsaugos tarnybos sraigtasparnis, Viešojo saugumo tarnybos prie Vidaus reikalų ministerijos pareigūnai.


Viena iš pagrindinių versijų, kad nusikaltimą galėjo įvykdyti nužudytųjų giminaitis Egidijus Anupraitis. Galimo įtariamojo požymiai: 26 metų, maždaug 180 cm ūgio, smulkaus kūno sudėjimo, gali dėvėti
tamsią juodą trumpą striukę, juodas kelnes.
Aktualijos

 

 

 

 

 

 


Šiuo metu informacija teikiama šiais klausimais:
1) migracija (pasai, asmens tapatybės kortelės, užsieniečių teisinė padėtis Lietuvoje);
2) licencijavimas (leidimai laikyti (nešiotis) ginklus fiziniams asmenims, apsaugos darbuotojų pažymėjimai ir kt.);
3) kaip tapti policijos pareigūnu (stojimas į Lietuvos policijos mokyklą ir Mykolo Romerio universitetą).

Virtualus turas apie Lietuvos policiją
Paieška Policijos departamento naujienose
Nuo
iki
Paieškos žodis:
 
 
 
 
 
 
  
 
 
  
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Biudžetinė įstaiga
Saltoniškių g. 19, LT-08105 Vilnius, Lietuva
Tel. (8 5) 271 9731, faks. (8 5) 271 9978
El. paštas info@policija.lt
PVM mokėtojo kodas Nr. LT100005428413 Duomenys apie Policijos departamentą prie VRM kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188785847
Informacija atnaujinta: 2017-03-28