Į pradžią
Paieška
Svetainės medis
Rašyti laišką
Spausdinimo versija
Į titulinį
Ginti. Saugoti. Padėti.

Neblaivus už automobilio vairo laisvalaikį leidęs pareigūnas bus atleistas iš tarnybos

2017-03-24
Kovo 24 d. Šiaulių apskrities policijos viršininko pavaduotojas, šiuo metu atliekantis viršininko funkcijas Ramūnas Sarapas už šiurkštų tarnybinį nusižengimą nuo pareigų nušalino 41 metų Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Operatyvaus valdymo skyriaus vyresnįjį tyrėją M. U. Rengiami dokumentai jo atleidimui iš darbo ir artimiausiu metu tai bus padaryta.

Po 23 metų tarnybos policijoje pareigūnas karjerą sužlugdė savo neatsakingu elgesiu - kovo 23 d. 17.22 val. jis kolegų buvo sulaikytas Šiaulių rajone, Bubių k., neblaivus vairuojantis automobilį. Tai jis padarė savo laisvalaikiu, ši diena jam buvo išeiginė.


Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato vadovybė dėkinga pilietiškam ir atsakingam vaikinui, bendruoju pagalbos telefonu pranešusiam apie įtartinai važiuojamąja dalimi vinguriuojantį automobilį BMW 523, sukėlusį pagrįstą įtarimą, kad už jo vairo sėdi neblaivus vairuotojas. Kol atvyko patruliai, pranešėjas, mobiliuoju telefonu palaikydamas ryšį su Šiaulių apskrities policijos budėtojais, važiavo paskui įtarimą sukėlusį automobilį, informuodamas apie jo važiavimo kryptį. Automobilį sustabdžiusiems pareigūnams nemaloni staigmena buvo prie vairo išvysti neblaivų savo kolegą. Alkoholio matuokliu jam buvo nustatytas sunkus - 2,81 prom., girtumas.


Vairuotojas buvo sulaikytas ir uždarytas į areštinę. Jam, kaip ir kitiems vairuotojams, kuriems nustatytas girtumas, viršijantis 1,5 prom., dėl kelių transporto eismo saugumo taisyklių pažeidimo pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Vidaus tyrimų poskyris dėl šio fakto pradėjo tarnybinį patikrinimą. Kovo 24 d. pareigūnas nušalintas nuo pareigų ir artimiausiu metu už pareigūno vardo pažeminimą iš jų bus atleistas. Vyresnysis tyrėjas negalėjo nurodyti jokių motyvų tokiam savo neatsakingam elgesiui pateisinti.


Šiaulių apskrities policijos viršininko pavaduotojas Vincas Urbonavičius pilietiškam vaikinui, pasidalinusiam savo įtarimais dėl neblaivaus vairuotojo vairuojamo automobilio, paspaudė ranką ir konstatavo, kad nors policijos bendruomenei toks pareigūno elgesys garbės nedaro, tačiau tai - daug geresnis variantas, negu būtų tekę skaičiuoti jo sukelto eismo įvykio aukas.


Šiaulių apskr. VPK informacija
Aktualijos

 

 

 

 

 

 


Šiuo metu informacija teikiama šiais klausimais:
1) migracija (pasai, asmens tapatybės kortelės, užsieniečių teisinė padėtis Lietuvoje);
2) licencijavimas (leidimai laikyti (nešiotis) ginklus fiziniams asmenims, apsaugos darbuotojų pažymėjimai ir kt.);
3) kaip tapti policijos pareigūnu (stojimas į Lietuvos policijos mokyklą ir Mykolo Romerio universitetą).

Virtualus turas apie Lietuvos policiją
Paieška Policijos departamento naujienose
Nuo
iki
Paieškos žodis:
 
 
 
 
 
 
  
 
 
  
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Biudžetinė įstaiga
Saltoniškių g. 19, LT-08105 Vilnius, Lietuva
Tel. (8 5) 271 9731, faks. (8 5) 271 9978
El. paštas info@policija.lt
PVM mokėtojo kodas Nr. LT100005428413 Duomenys apie Policijos departamentą prie VRM kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188785847
Informacija atnaujinta: 2017-03-24