Į pradžią
Paieška
Svetainės medis
Rašyti laišką
Spausdinimo versija
Į titulinį
Ginti. Saugoti. Padėti.

Širvintų grupuotė grobė kurjerius, plėšė žmones (video)

2017-03-22
Kovo 8 d. Ukmergės rajone sostinės Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai kartu su rinktinės „Aras" kovotojais sulaikė du Širvintų rajono gyventojus - septyniolikametį ir dvidešimt dvejų metų vaikiną. Jaunuoliai buvo sulaikyti nusikaltimo vietoje ‒ čia ketino užpulti atvykusį kurjerį, surišti, apiplėšti ir laikinai pagrobti. Tačiau į nurodytą vietą vietoje kurjerio, vežusio termovizorių, atvyko specialiai Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos paruoštas pareigūnas ir „Aro" kovotojai. Tęsdami pradėtą operaciją, Širvintose pareigūnai sulaikė ir jų bendrininką - dvidešimt trejų metų vyrą. Visi sulaikytieji uždaryti į areštinę, jiems paskirta griežčiausia kardomoji priemonė ‒ suėmimas.

Nusikaltimų organizatorius, vadovavęs šio ir kitų nusikaltimų vykdytojams nuotoliniu būdu, buvo pasislėpęs, tačiau, pajutęs artėjančio sulaikymo neišvengiamumą, kovo 15 d. pats atvyko į policiją. Vėliau sulaikytiems Širvintų rajono gyventojams buvo pareikšti įtarimai ir dėl sausio 11 d. padaryto plėšimo. Tuomet jie interneto parduotuvėje užsisakė du termovizorius, kurių vertė apie 6 000 eurų, su prekės pristatymu per kurjerį į Ukmergės rajoną. Į nurodytą vietą atvykusiam kurjeriui įtariamieji pagrasino ginklu, jį surišo, užmovė ant galvos maišą, įsodino į mikroautobuso vidų ir, išvežę į mišką, paliko, o patys, pavogę pinigus, termovizorius ir kitas siuntas, pasišalino. Vėliau, vasario 7 d., įtariamieji Vilniaus Pilaitės rajone į gatvę išviliojo vyrą, pagal skelbimą parduodantį termovizorių, jį sumušė ir su pagrobtu daiktu pasišalino. Pareigūnai turi duomenų ir apie planuotus, tačiau nepavykusius šių įtariamųjų nusikaltimus.

Nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos tyrėjai turi pagrindo manyti, kad šie asmenys galėjo padaryti ir daugiau nusikaltimų, todėl piliečių, nukentėjusių nuo šių įtariamųjų ar turinčių kitokios informacijos apie jų nusikalstamą veiklą, prašo kreiptis į Vilniaus apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą telefonais 8 700 65377 arba 8 700 65372.

Lietuvos Respublikos baudžiamasis kodeksas už padarytą ginkluotą plėšimą numato laisvės atėmimo bausmę nuo dvejų iki dešimties metų.
Vilniaus apskr. VPK informacija
Aktualijos

 

 

 

 

 

 


Šiuo metu informacija teikiama šiais klausimais:
1) migracija (pasai, asmens tapatybės kortelės, užsieniečių teisinė padėtis Lietuvoje);
2) licencijavimas (leidimai laikyti (nešiotis) ginklus fiziniams asmenims, apsaugos darbuotojų pažymėjimai ir kt.);
3) kaip tapti policijos pareigūnu (stojimas į Lietuvos policijos mokyklą ir Mykolo Romerio universitetą).

Virtualus turas apie Lietuvos policiją
Paieška Policijos departamento naujienose
Nuo
iki
Paieškos žodis:
 
 
 
 
 
 
  
 
 
  
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Biudžetinė įstaiga
Saltoniškių g. 19, LT-08105 Vilnius, Lietuva
Tel. (8 5) 271 9731, faks. (8 5) 271 9978
El. paštas info@policija.lt
PVM mokėtojo kodas Nr. LT100005428413 Duomenys apie Policijos departamentą prie VRM kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188785847
Informacija atnaujinta: 2017-03-22