Į pradžią
Paieška
Svetainės medis
Rašyti laišką
Spausdinimo versija
Į titulinį
Ginti. Saugoti. Padėti.

Ieškotas vyras rastas negyvas, sulaikyti įtariamieji

2017-03-20
Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Jonavos rajono policijos komisariato (toliau - Kauno apskr. VPK Jonavos r. PK) pareigūnai daugiau nei dvi savaites ieškojo vyro (gimusio 1978 m.), kuris šių metų kovo 4 d. apie 16 val. išėjo iš namų, esančių Jonavos r., Šveicarijos sen., Gulbiniškių k., ir negrįžo. Paieškose dalyvavo ir kolegos iš Kauno, kinologai su šunimis, tačiau vyras nebuvo rastas. Jį paskutinį kartą matę vyrai apklausų metu tikino, kad po susitikimo išsiskirstė ir jo nebematė, nežino, kur jis išėjo.

Patyrusiems kriminalistams kilo įtarimas, kad prieš vyrą gali būti įvykdyta nusikalstama veika. Versija pasitvirtino - šiąnakt Jonavos r., Užusalių sen., buvusioje apleistoje raketų bazėje esančiame vandens rezervuare rastas ieškoto vyro lavonas su durtine žaizda pilvo srityje. Apžiūrą apsunkino tai, kad vyras buvo vandenyje, todėl buvo iškviesta Priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba, pasitelkti narai.

Operatyviai sulaikyti asmenys, galimai įvykdę šią nusikalstamą veiką. Tai 3 Jonavos rajono gyventojai (gimęs 1991 m., 1987 m. ir 1977 m.), kurie jau anksčiau teisti už įvairius nusikaltimus ir bausti administracine tvarka., kurie sulaikomi priešinosi policijos pareigūnams. Tai tie patys vyrai, kurie tvirtino atsisveikinę su ieškomuoju ir jo daugiau nebematę. Pirminiais duomenimis vyrai girtavo Jonavos r., Šveicarijos sen. Išgertuvių metu kilus konfliktui buvusieji kartu vyrą nužudė ir nuvežė į apleistą vietovę.

Šiąnakt ikiteisminis tyrimas buvo perkvalifikuotas į tyrimą dėl nužudymo pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 129 str.

Tyrimą kontroliuoja ir organizuoja Kauno apygardos prokuratūros 1-ojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokurorai.

Pareigūnai dėkoja gyventojams, nelikusiems abejingais, teikusiems informaciją ir taip prisidėjusiems prie dingusiojo paieškos.


Kauno apskr. VPK informacija
Aktualijos

 

 

 

 

 

 


Šiuo metu informacija teikiama šiais klausimais:
1) migracija (pasai, asmens tapatybės kortelės, užsieniečių teisinė padėtis Lietuvoje);
2) licencijavimas (leidimai laikyti (nešiotis) ginklus fiziniams asmenims, apsaugos darbuotojų pažymėjimai ir kt.);
3) kaip tapti policijos pareigūnu (stojimas į Lietuvos policijos mokyklą ir Mykolo Romerio universitetą).

Virtualus turas apie Lietuvos policiją
Paieška policijos įstaigų naujienose
Nuo
iki
Paieškos žodis:
 
 
 
 
 
 
  
 
 
  
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Biudžetinė įstaiga
Saltoniškių g. 19, LT-08105 Vilnius, Lietuva
Tel. (8 5) 271 9731, faks. (8 5) 271 9978
El. paštas info@policija.lt
PVM mokėtojo kodas Nr. LT100005428413 Duomenys apie Policijos departamentą prie VRM kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188785847
Informacija atnaujinta: 2017-03-20