Į pradžią
Paieška
Svetainės medis
Rašyti laišką
Spausdinimo versija
Į titulinį
Ginti. Saugoti. Padėti.

Klaipėdos pareigūnai ir vėl sulaikė įtariamuosius heroino platinimu (video)

2017-03-16

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos (VPK KPONTV) pareigūnai, bendradarbiaudami su kitais policijos padaliniais, per bendrą operaciją sulaikė narkotinės medžiagos - heroino platintojus.

Bendrą tyrimą teisėsaugininkai pradėjo dar 2016 m. Policijos pareigūnai spalio mėn. magistralėje Kaunas-Klaipėda sustabdė iš Vilniaus į uostamiestį grįžtantį automobilį, kuriuo važiavo Jungtinėje Karalystėje gyvenamąją vietą deklaravęs klaipėdietis.Transporto priemonės apžiūros metu buvo rasta daugiau nei 100 g heroino. Kvaišalų aptikta ir sulaikytojo bute. Ikiteisminio tyrimo metu buvo gauta duomenų, kad asmuo narkotikus įsigijo Vilniuje, ir jam tai padaryti padėjo pažįstamas.

Pastarasis ir su juo iš Vilniaus į Klaipėdą važiavęs bendrininkas taip pat buvo sulaikyti automagistralėje. Organizuotai nusikalstamai grupei priskiriamas įtariamasis pasipriešino pareigūnams ir pabandė praryti narkotikus, todėl buvo panaudotas elektros impulsinis prietaisas.

Trys sulaikytieji buvo uždaryti į Klaipėdos apskrities VPK areštinę. Jiems pareikšti įtarimai dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis labai dideliais kiekiais. Įtariamieji buvo suimti, vėliau kvaišalus įsigijusiam asmeniui paskirtos švelnesnės kardomosios priemonės.

Ikiteisminio tyrimo metu uostamiesčio teisėsaugininkai gavo duomenų, kad narkotikus įtariamiesiems pardavė už plėšimą, vagystę, neteisėtą disponavimą ginklu bei nužudymą teistas vilnietis. Jis buvo sulaikytas 2017 m. vasario mėn. pradžioje. Pas sulaikytąjį rasta heroino, kokaino bei kanapių dervos. Asmeniui pareikšti įtarimai dėl neteisėto disponavimo narkotikais, tarp jų - ir labai dideliais kiekiais. Įtariamasis suimtas.

Ikiteisminį tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyrius (ONKTS).

Už neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti baudžiama laisvės atėmimu nuo
2 iki 15 metų.

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Konstitucijos 31 str., a
smuo laikomas nekaltu, kol jo kaltumas neįrodytas įstatymo nustatyta tvarka ir nepripažintas įsiteisėjusiu teismo nuosprendžiu.

Klaipėdos apskr. VPK informacija
Aktualijos

 

 

 

 

 

 


Šiuo metu informacija teikiama šiais klausimais:
1) migracija (pasai, asmens tapatybės kortelės, užsieniečių teisinė padėtis Lietuvoje);
2) licencijavimas (leidimai laikyti (nešiotis) ginklus fiziniams asmenims, apsaugos darbuotojų pažymėjimai ir kt.);
3) kaip tapti policijos pareigūnu (stojimas į Lietuvos policijos mokyklą ir Mykolo Romerio universitetą).

Virtualus turas apie Lietuvos policiją
Paieška policijos įstaigų naujienose
Nuo
iki
Paieškos žodis:
 
 
 
 
 
 
  
 
 
  
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Biudžetinė įstaiga
Saltoniškių g. 19, LT-08105 Vilnius, Lietuva
Tel. (8 5) 271 9731, faks. (8 5) 271 9978
El. paštas info@policija.lt
PVM mokėtojo kodas Nr. LT100005428413 Duomenys apie Policijos departamentą prie VRM kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188785847
Informacija atnaujinta: 2017-03-16